Ünlüler bu evlerde büyüdüler

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ünlüler bu evlerde büyüdüler

Eee doğuştan bu yana ünlü değillerdi onlarda. Onlarda sen gibi ben gibi evlerde büyüdüler. Tamam kabul sen ben gibiden azcık daha öte ama onlarda bu evlerde büyüdüler. :)

Gösteri dünyasının ünlüleri bugün görenlerin gözlerini kamaştıran saray yavrusu evlerde yaşıyorlar.
Onlarca yatak odası, görkemli oturma odaları, özel yüzme havuzları, garajları ve hatta bazılarının özel havaalanları ya da helikopter pistleri bile var. Ama şöhret basamaklarını tırmanıp muazzam servetler kazanmadan önce onlar da sıradan insanlar gibi yaşıyorlardı. Hatta bazılarının hayatının bir bölümü yoksulluk içinde bile geçti.
Burası Lousiina'da Britney Spears'ın büyüdüğü ev. Spears o dönemi gayet mutlu bir şekilre hatırlıyor. İşte, diğer ünlülerin büyüdüğü evler.TOM CRUISE
15 yaşına gelinceye kadar 14 ayrı okul ve elbette 14 ayrı mekan değiştiren Cruise sonunda ailesiyle birlikte bu eve yerleşti.
LEONARDO DICAPRIO
Ünlü aktör annesiyle birlikte Los Angeles'ta yaşarken çocukluğunun bir bölümünü de bu evde geçirdi. Komşuları ise uyuşturucu satıcıları ve fahişelerden oluşuyordu.


JENNIFER LOPEZ
1999'a kadar Bronx'taki bu evde yaşadı. 20'li yaşlarında bu bölgede çalışan bir polisle çıktığını söyleyen Lopez "Ona büyüdüğüm yeri söylediğimde 'Orası çok sık suç işlenen bir yer" demişti.
Bunu o zamana dek bilmiyorum" diye anlatıyor o dönemi. Lopez, anne ve babasının kendisiyle birlikte iki kızkardeşini daha son derece iyi bir şekilde büyüttüğünü söyledi.


JESSICA & ASHLEE SIMPSON
İki ünlü kızkardeş babalarının kilise papazlığı yaptığı Teksas'ta bu evde büyüdü.


MICHELLE OBAMA
Yeni ABD Başkanı'nın eşi tek yatak odası olan bu evde büyüdü.

ASHTON KUTCHER
Iowa'da bir çiftlik evinde büyüdü. O zamanlar da Hollywood'u güzel kızların bikinileriyle sokaklarında paten kaydığı bir yer sanıyormuş.

LUKE & OWEN WILSON
İki ünlü kardeş bu evde büyüdü.


MADONNA
19 yaşına gelip de Michigan Üniversite'nde dans eğitimi görmek için ayrılana kadar bu evde 7 kardeşiyle birlikte yaşadı. İki katlı bu tuğla evin dört yatak odası vardı.
HILARY SWANK
Oscar ödüllü yıldızın ailesi yoksuldu. O yüzden de bu derme çatma evde büyüdü. Ama o günleri anlatırken "Başımın üzerinde bir çatı ve yiyecek yemeğim vardı. O zamanlar düşük gelirli insanların böyle evlerde yaşadığını bilmiyordum" diyor.


JACK BLACK
Ünlü aktörün annesi kendisi ve oğlu için oda kiralardı. Aktör bu evde büyüdü.

PAMELA ANDERSON
Fırın tamircisi bir baba ile garson bir annenin kızı olan Anderson, Kanada'da bu evde büyüdü.
 
fırtına

fırtına

Yeni Üye
Üye
Cevap: Ünlüler bu evlerde büyüdüler

emeğinize sağlık adminim :) ama bu konu ile ilgili bi düşüncem var söylemek isterdim ama belki düşüncem ile ilgili siz ve diğer meleklerimizle polemiğe girebiliriz o yüzden susuyorum :D
 

Benzer İçerikler

Üst