ünlülerden aşka dair en güzel sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
[SIZE=+2]Balzac:[/SIZE][SIZE=+1]İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler...[/SIZE]

[SIZE=+2]Rousseau:[/SIZE][SIZE=+1]Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz. Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız....[/SIZE]

[SIZE=+2]Shakespeare:[/SIZE][SIZE=+1]Sevgililerine a[/SIZE][SIZE=+1]şklarını itiraf eden kadınlar, en az seven kadınlardır...[/SIZE]

[SIZE=+2]Eflatun: [/SIZE][SIZE=+1]Aşk, en tehlikeli bir ruh hastalığıdır...[/SIZE][SIZE=+1].[/SIZE]

[SIZE=+2]Aziz Nesin: [/SIZE][SIZE=+1]Yenilen taraf a[/SIZE][SIZE=+1]şık olur...[/SIZE]

[SIZE=+2]Yakup Kadri:[/SIZE][SIZE=+1]Hiçbir kadın yoktur ki " Seni Seviyorum " sözü karşısında hissiz kalsın...[/SIZE]

[SIZE=+2]Katherine Hepburn :[/SIZE][SIZE=+1]Aşkı bilenler normal kadınlardır...[/SIZE]

[SIZE=+2]Oscar Wilde:[/SIZE][SIZE=+1]Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmasını ister...[/SIZE]

[SIZE=+2]İngiliz Atasözü:[/SIZE][SIZE=+1]Aşk için evlenen Istırapla yaşar....[/SIZE]

[SIZE=+2]Kontes Nathalie:[/SIZE][SIZE=+1]Aşk, bir kişinin yararına, iki kişinin ortaklığıdır...[/SIZE]

[SIZE=+2]Paul Geraldy:[/SIZE][SIZE=+1]Sevmek güzeldir. Bir daha sevmemek daha güzeldir...[/SIZE]

[SIZE=+2]Marcel Proust:[/SIZE][SIZE=+1]Aşık olmayanlar, mükemmel bir erkeğin sıradan bir kadın yüzünden niçin ızdırap çektiğini anlayamazlar...[/SIZE]

Cevap: ünlülerden aşka dair en güzel sözler

[SIZE=+2]Balzac:[/SIZE][SIZE=+1]İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler...

Katılıyorum:)
[/SIZE]

Geri