Ünlülerden İnce Görünmenin Sırları!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ünlülerden İnce Görünmenin Sırları!
ince görünmek için
ince görünmeni sırlarıSevgili melekler, hergün ekranlarda boy gösteren, dünyanın gözlerinin ütünde olduğu yıldızlar, mutlaka her zaman bakımlı ve fit görünmek zorundalar. Bunun için her ne kadar yemelerinden de kesseler, saatlerce spor da yapsalar, giyim hilelerine de başvurarak daha iyi görünebiliyorlar. İşte o hilelerden biri, ünlülerden ince görünmenin ipuçları...


jlo-37b.jpg
JENNIFER LOPEZ

Boynunuzu uzun göstermek için elbisenizle aynı renklerde ayakkabı giyin. Sizi daha iri gösterecek dökümlü kumaşlardan kaçının. Belinizi ortaya çıkaran kıyafetler seçin. Yoksa içinizde birşey saklıyorsunuz gibi görünebilir.

KATE WINSLET

Koyu renkler, kiloları saklar. Tek omuzlu elbiseler köprücük kemiğinizi ve omuzlarınızı başka bir deyişle en zayıf bölgenizi ortaya çıkarır. Bacaklarınızı daha uzun göstermek için elbiselerinizin boyunu dizlerinizin en ince bölgesinden yukarı çıkarmayın.

KATE HUDSON

Vücudunuzun en ince bölgesini belirleyin. Üzerinize oturan, düz ve aşağıya doğru olan kıyafetler sizi ince gösterecektir. Vücudunuzu saklayan bol kıyafetler giymeyin.
 
Üst