Ünlülerin dövme modelleri Sıla'nın boyun dövmesi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ünlülerin dövme modelleri Sıla'nın boyun dövmesi
Sanatçı Sıla'nın boynundaki dövmenin anlamını bilen var mı kızlar. Şimdi sizler için yeni bir konu oluşturuyorum. Ünlülerin özellikle vücutlarının her yerine özenle yaptırdığı dövmeleri seviyorum keşke bi tane de benim olsa ama güzel olsa diyenler için ünlü sanatçıların dömelerini inceliyoruz. Ben sizin için en beğendiğim sanatçılardan Sıla'nın boynundaki dövmeyi ekliyorum.

sıla gençoğlu dö mesi.jpg

Sırtındaki melek dövmesi ama boynundakini çözemedim garip bi şekli var araştırayım bakalım neymiş anlamı bulunca yazacam peki sizler hangi sanatçının dövmesini beğeniyorsunuz ekleyin birlikte üzerinden kaynatarak dedikodu yapalım kızlar ne dersiniz :O:O

Sılanın boynundaki dövmesinin anlamı ?

Bir sitede mantıklı birşey buldum. ASlında gül dövmesiymiş bu eskiden Japonlar birbirlerine kişisel savaş açtıklarında yakalarına takarlarmış bu yapılan dövme şekilli gülü artık kendisi neye savaş açtı bilmiyorum ama böyle bi anlam çıkmış.

Sırtındaki melek dövmesi ama boynundakini çözemedim garip bi şekli var araştırayım bakalım neymiş anlamı bulunca yazacam peki sizler hangi sanatçının dövmesini beğeniyorsunuz ekleyin birlikte üzerinden kaynatarak dedikodu yapalım kızlar ne dersiniz :O:O
ay çok severim ya günah olmasaydı
gençliğimde yapardım bilegimimin iç kısmına ;):p fazla olunca çok abartı
oluyor bir tane olunca güzel bence
:oppucuk:

Geri