Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri
türk ünlülerin eski ve yeni halleri ünlülerin eski ve yeni halleri oyuncuların şimdiki kilolu sanatçıların


Eskiden Çok Seksilerdi Ya Şimdi?
50 yaşından sonra kadınların hep genç ve güzel kalmaya ihtiyacı varmış gibi yazılır çizilir. Aslında zaman erkekleri de yaşlandırır. Testesterona bağlı olarak mı bilinmez çabuk yaşlanan ve 'neydiler ne oldular' dedirten, geçmişte 'yaşayan en seksi erkek' olarak seçilen aktörlerin şimdiki halleri..

Nick Nolte: 1992 yılında yaşayan en seksi erkek seçildiğinde tüm kadınların yüreğini hoplatıyordu.
Çok çok seksi olarak anılan aktör bugün 67 yaşında.. O eski dayanılmaz cazibesi ve yakışıklılığı çok gerilerde kalmış gibi görünüyor.


Mickey Rourke: Şimdilerde 52 yaşındaki Mickey Rourke, hızlı yaşadı ve çabuk yoruldu.. Bu yorgunluğu dış görünüşüne o kadar yansıdı ki onu görenler kesinlikle yakışıklı ve çekici olduğu dönemlerdeki kişi olduğunu anlayamaz. Rourke, genellikle çok kullanılmış gibi göründüğünü söyleyenleirn fazla olduğunu belirtiyor ve bu görünüşünü yıllarca boks yapmasına bağlıyor. Rourke, 6 kez burun operasyonu geçirmiş, kafası yarılmış, kulak problemleri ve kısa süreliğine hafıza kaybı sorunu yaşamış.


Jude Law: Henüz çok yani 2004 yılında en seksi erkek seçilen Jude Law, birçok filmde yakışıklılığı ile kadınları etkiledi. Bir süre 0Sienna Miller ile yaşayan ve 2006 yılında ayrılan Law, Jessica Simpson, Lindsay Lohan, hatta Kimberly Stewart gibi kadınlarla anıldı. Şimdilerde biraz koyvermiş gibi görünen yakışıklı oyuncu, kendine daha iyi bakmazsa çok daha erken çökecek.


Tom Cruise: 50'sine merdiven dayayan 46 yaşındaki aktör Tom Cruise, 1990 yılında en seksi erkek seçildiğinde hakkında, 'Rain Man' deki onun gözleri değil, gerçekte çok daha güzel' yorumları yapılıyordu. Ardından oynadığı tüm filmlerde yine cazibesini konuşturan Cruise, Katie Holmes ile evliliğinde mutlu oldu. Genç bir kadınla birlikte olmak ona yarasa da yaşlılık izleri yine de yüzünde belirlemeye başladı.

Mel Gibson: 52 yaşındaki Mel Gibson'ın seksi erkek seçilme listesi epey uzun. Mavi gözleri ve ukala tavırları sebebiyle People Dergisi tarafından 1985 yılında en seksi erkek, 2002 yılında en seksi klasik ve 2005 yılında en çok çocuğu olan en seksi erkek seçildi. Gibson'ın gözleri eskisi gibi güzel olsa da artan kırışıklıkları ve dökülen saçları onun yaşlandığını gösteriyor.

Russell Crowe: Gladyatör filmindeki performansı ve yakışıklılığıyla kadınları büyüleyen 54 yaşındaki Russell Crove, bir film için uzattığı saçları ve kilosuyla o günlerin geride kaldığını gösteriyordu. Bu değişiklik film için olsa bile Crowe'un eskisi gibi olmadığının da göstergesiydi. Crowe da kendine dikkat etmediğinde seksi ve cazibelik büyüsü hemen kaybolabilen oyunculardan biri ne yazık ki..

Vince Vaughn: Vince Vaughn, Minnesota doğumlu Amerikalı aktör 38 yaşında. Genelde komedi filmlerinde oynayan ve bugüne kadar 40 civarı filmde rol alan Vaughn, ilk dönemlerine oranla bugün daha kilolu ve yaşına göre yaşlı duruyor. Kendine dikkat etmezse birkaç sene sonra yakışıklı ve sempatik aktörler listesinin sonlarında bile yer alamayacak gibi görünüyor.


 
Üst