Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.136
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113

  Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

  Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  türk ünlülerin eski ve yeni halleri ünlülerin eski ve yeni halleri oyuncuların şimdiki kilolu sanatçıların < Konu Resmi..>


  Eskiden Çok Seksilerdi Ya Şimdi?
  50 yaşından sonra kadınların hep genç ve güzel kalmaya ihtiyacı varmış gibi yazılır çizilir. Aslında zaman erkekleri de yaşlandırır. Testesterona bağlı olarak mı bilinmez çabuk yaşlanan ve 'neydiler ne oldular' dedirten, geçmişte 'yaşayan en seksi erkek' olarak seçilen aktörlerin şimdiki halleri..

  Nick Nolte: 1992 yılında yaşayan en seksi erkek seçildiğinde tüm kadınların yüreğini hoplatıyordu.
  Çok çok seksi olarak anılan aktör bugün 67 yaşında.. O eski dayanılmaz cazibesi ve yakışıklılığı çok gerilerde kalmış gibi görünüyor.


  < Konu Resmi..>
  Mickey Rourke: Şimdilerde 52 yaşındaki Mickey Rourke, hızlı yaşadı ve çabuk yoruldu.. Bu yorgunluğu dış görünüşüne o kadar yansıdı ki onu görenler kesinlikle yakışıklı ve çekici olduğu dönemlerdeki kişi olduğunu anlayamaz. Rourke, genellikle çok kullanılmış gibi göründüğünü söyleyenleirn fazla olduğunu belirtiyor ve bu görünüşünü yıllarca boks yapmasına bağlıyor. Rourke, 6 kez burun operasyonu geçirmiş, kafası yarılmış, kulak problemleri ve kısa süreliğine hafıza kaybı sorunu yaşamış.

  < Konu Resmi..>

  Jude Law: Henüz çok yani 2004 yılında en seksi erkek seçilen Jude Law, birçok filmde yakışıklılığı ile kadınları etkiledi. Bir süre 0Sienna Miller ile yaşayan ve 2006 yılında ayrılan Law, Jessica Simpson, Lindsay Lohan, hatta Kimberly Stewart gibi kadınlarla anıldı. Şimdilerde biraz koyvermiş gibi görünen yakışıklı oyuncu, kendine daha iyi bakmazsa çok daha erken çökecek.

  < Konu Resmi..>

  Tom Cruise: 50'sine merdiven dayayan 46 yaşındaki aktör Tom Cruise, 1990 yılında en seksi erkek seçildiğinde hakkında, 'Rain Man' deki onun gözleri değil, gerçekte çok daha güzel' yorumları yapılıyordu. Ardından oynadığı tüm filmlerde yine cazibesini konuşturan Cruise, Katie Holmes ile evliliğinde mutlu oldu. Genç bir kadınla birlikte olmak ona yarasa da yaşlılık izleri yine de yüzünde belirlemeye başladı.
  < Konu Resmi..>

  Mel Gibson: 52 yaşındaki Mel Gibson'ın seksi erkek seçilme listesi epey uzun. Mavi gözleri ve ukala tavırları sebebiyle People Dergisi tarafından 1985 yılında en seksi erkek, 2002 yılında en seksi klasik ve 2005 yılında en çok çocuğu olan en seksi erkek seçildi. Gibson'ın gözleri eskisi gibi güzel olsa da artan kırışıklıkları ve dökülen saçları onun yaşlandığını gösteriyor.
  < Konu Resmi..>

  Russell Crowe: Gladyatör filmindeki performansı ve yakışıklılığıyla kadınları büyüleyen 54 yaşındaki Russell Crove, bir film için uzattığı saçları ve kilosuyla o günlerin geride kaldığını gösteriyordu. Bu değişiklik film için olsa bile Crowe'un eskisi gibi olmadığının da göstergesiydi. Crowe da kendine dikkat etmediğinde seksi ve cazibelik büyüsü hemen kaybolabilen oyunculardan biri ne yazık ki..
  < Konu Resmi..>

  Vince Vaughn: Vince Vaughn, Minnesota doğumlu Amerikalı aktör 38 yaşında. Genelde komedi filmlerinde oynayan ve bugüne kadar 40 civarı filmde rol alan Vaughn, ilk dönemlerine oranla bugün daha kilolu ve yaşına göre yaşlı duruyor. Kendine dikkat etmezse birkaç sene sonra yakışıklı ve sempatik aktörler listesinin sonlarında bile yer alamayacak gibi görünüyor.

   
Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ünlülerin eski halleri...

  ünlülerin eski halleri...

  sanatçıların eski halleri sanatçıların estetiksiz halleri deniz akkaya eski hali deniz akkaya estetiksiz hali Sevdiğiniz sanatçıların eski halleri, gençlik halleri ve yıllar için de nasıl bir değişikliğe uğramış merak ediyormusunuz? deniz akkaya mahsun kırmızıgül serdar ortaç alişan orhan gencebay
 2. Eski ve Yeni Haliyle Hadise

  Eski ve Yeni Haliyle Hadise

  hadise estetik hadise burun estetiği estetiksiz hali hadisenin estetiksiz hali hadisenin eski Gösteri dünyasında hemen herkesin uydugu kurallardan biridir... Şöhret basamaklarını tırmananlar gün gelir fiziksel görünüşlerinde beğenmedikleri yerleri de değiştirip yeniler. Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Hadise de bu kuralı bozmamış. Soldaki kare Hadise henüz...
 3. Ünlülerin gençlik ve şimdiki halleri

  Ünlülerin gençlik ve şimdiki halleri

  kartal tibet şimdiki hali kartal tibetin şimdiki hali ünlülerin genç ve yaşlı halleri tibetin son tibet yaşlı Hey gidi günler hey Hayat işte böyle acımasız arkadaşlar bir zamanlar genç kızların hayran olduğu yakışıklılar erkeklerin hayran olduğu o beyaz perdenin güzelleri işte şimdi yılların vefasızlığına uğramış bir şekilde çıkıyor karşımıza Yeşilçam ünlülerinin eski ve yeni hallerini şimdi...
 4. Bunlar da Ünlülerin Eski Halleri

  Bunlar da Ünlülerin Eski Halleri

  fatih ürek eski hali

Sayfayı Paylaş