Ünlülerin Güzellik Sırlarıyla Güzelleşin

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Ünlülerin Güzellik Sırlarıyla Güzelleşin
Işte ünlülerin güzellik sırları...

Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Şöhretler artık tamamen doğal
ve ucuz yoldan güzelleşmeyi tercih ediyor.Ciltlerinin güzelliği ile ünlenen birçok ünlü ismin ortak özelliği, kozmetik ürünler yerine doğal ürünler kullanmaları. Bunu yaparken de uzmanların tavsiyelerine uymanın yanı sıra dostlarının tavsiyesini de dikkate alıyorlar. İşte ünlülerin ilginç güzellik formülleri:

PINAR ALTUĞ:

KİRPİKLERE BADEM YAĞI

Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ geceleri yatağa girmeden önce kirpiklerine
badem
yağı sürüyor. Ayrıca cildinin tazeliğini korumak için de gül suyu ile siliyor ve salatalık kabuklarından maske yapıyor. Altuğ'un bir diğer sırrı ise cilt dengesini korumak için bol bol su içmesi.

AYDAN ŞENER

MAYDANOZDAN TONİK

Mecbur kalmadıkça yüzüne makyaj yapmadığını söyleyen Aydan Şener her zaman için doğal yöntemlerle güzelleşmekten yana. Dönem dönem cildine çeşitli maskeler uygulayan Şener'in son tercihi ise meydanozlu cilt maskesi. Sanatçı maydanozu kaynatıp suyunu
tonik olarak yüzüne sürüyor.

DENİZ SEKİ

KAHVELİ MASKE

Deniz Seki cildinin güzelliğini korumak ve tahriş olmasını önlemek için haftada bir özel maske uyguluyor. Az şekerli
Türk kahvesi içmeyi seven Seki, kahvenin telvesini dökmüyor ve yüzüne maske olarak uyguluyor. Kahvedeki kafeinin gözenekleri açtığını ve cildi beslediğini vurgulayan Seki böylece pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuştuğunu söyledi.

ŞEBNEM SHAEFER

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ

Podyumların güzel mankeni Şebnem Scheafer, güzelliğini yoğurt ve
üzüm
çekirdeğine borçlu olduğunu söyledi. Ünlü manken her sabah, bir çay kaşığı yoğurt ve bir çay kaşığı çekilmiş üzüm çekirdeğini karıştırıp yüzüne sürüyor.

SERAY SEVER

YUMURTA VE ZEYTİNYAĞI

Seray Sever'in cildinin güzelliğinin sırrı ise evde yaptığı maske. Sever bir yumurtanın sarısını, hakiki bal, hakiki zeytinyağı ile karıştırıp yüzüne sürüyor. Sever, bazen zeytinyağının yerine badem yağı uyguladığını söylemeyi de ihmal etmedi.

 
Üst