1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin hamilelik kıyafetleri

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ünlülerin hamilelikleri gülben ergenin hamile kıyafetleri gülben ergen hamile kıyafetleri ünlülerin ünlüler 2010 Sanatçıda olsalar onlar sonuçta anne adayı olan kişiler ve hepsinin ortak özelliği içlerinde bir canlı taşıyorlar ve o taşıdığı canlı kendilerinden bir parça olan bebekleri..

Her şekilde hem bebeğinin hemde anenin sağlığı açısından giyilen ve tercih edilen kıyafetler çok önemlidir arkadaşlar.Bir kere bebeğin rahat hareketi için kesinlikle annenin bol ve geniş kesimli giysileri tercih etmesi gerekmektedir

Angelina Jolie’nin giymiş olduğu şu kıyafetler gerçekten son derece bebeğin ve annenin rahatlığı için ideal seçimler:tik:

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Mesela bu modelleri tutmadım ben arkadaşlar sanki o karnındaki bebeğin yerine bir an koydumda kendimi birileri benim boğazımı sıkıyor gibi oldum bir an:) Bayağı dar ve sağlıksız seçimler bana göre
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Bunlarda bizim Türk ünlülerin hamilelikleri:)
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet adminim o dar olanlar hiçde iyi değildir hem bebeğe de zarar verebileceğini düşünüyorum ayrıca çok iğreç gözüküyolardı...gülben ergenin tarzını tuttum hele o uzun eteğe bayıldım aynısından bulsam hazır hamileyken alırım haa :)
    emeğiniize sağlık..

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emeğinize sağlık

Ünlülerin hamilelik kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin Gece Kıyafetlerinden Seçmeler

Ünlülerin Gece Kıyafetlerinden Seçmeler

Ünlülerin gece kıyafetlerinden güzel ve gözüme şık görünenleri seçmeye çalıştım.Gerçekten etkili görünen elbiseler var.
  2. Ünlülerin Hamile Kıyafetleri

Ünlülerin Hamile Kıyafetleri

ünlülerin hamile kıyafetleri ünlülerin giydiği hamile kıyafetleri abiyeleri Ekranlardan tanıdığımız yerli ve yabancı ünlüler hamileyken neler giymiş kızlar buyrun birlikte bakalım :tik:
  3. ünlülerin abiye kıyafetleri

ünlülerin abiye kıyafetleri

ünlülerin abiyeleri ünlülerin abiye kıyafetleri abiye elbiseleri pudra rengi abiyeler balık modelleri 2011 Kimi kısa kimi uzun kimi kabarık kimide balık abiye modelini tercih etmiş işte o ünlülerin moda tarzları melekler
  4. Meleklerim Ünlülerin Kıyafetlerinden İlham Almak İster misiniz?

Meleklerim Ünlülerin Kıyafetlerinden İlham Almak İster misiniz?

Ünlülerin Kıyafetleri Ünlülerin Elbise Modelleri Stil danışmanlarıyla çalışan ünlüler, kameralar karşısında kusursuz görünmek için çok çaba harcıyor ve sonucunda beğeni topluyorlar. Günlük hayatta, ofiste ya da düğünlerde şıklığınızla göz kamaştırmak için ünlülerin elbise modellerinden ve kombinlerinden ilham almaya ne dersiniz?
  5. İşte Meleklerim Ünlülerin Beyaz Kıyafet Kombinleri....

İşte Meleklerim Ünlülerin Beyaz Kıyafet Kombinleri....

Ünlülerin Beyaz Elbiseleri Ünlülerin Beyaz Elbise Kombinleri Ünlülerin beyaz kıyafet kombinleri sizlere de ilham verecek...İşte beyaz elbiselerle kombine edilebilecek çanta ve ayakkabı modelleri...Aşağıda sizler için ünlülerin beyaz kıyafet kombinlerini seçtik...Sizlerde onlardan esinlenerek kombinler oluşturabilirsiniz....İşte beyaz elbiselerinizle kombinleyebileceğiniz topuklu...

Sayfayı Paylaş