Ünlülerin hamilelik kıyafetleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Ünlülerin hamilelik kıyafetleri
ünlülerin hamilelikleri gülben ergenin hamile kıyafetleri gülben ergen hamile kıyafetleri ünlülerin ünlüler 2010
Sanatçıda olsalar onlar sonuçta anne adayı olan kişiler ve hepsinin ortak özelliği içlerinde bir canlı taşıyorlar ve o taşıdığı canlı kendilerinden bir parça olan bebekleri..

Her şekilde hem bebeğinin hemde anenin sağlığı açısından giyilen ve tercih edilen kıyafetler çok önemlidir arkadaşlar.Bir kere bebeğin rahat hareketi için kesinlikle annenin bol ve geniş kesimli giysileri tercih etmesi gerekmektedir

Angelina Jolie’nin giymiş olduğu şu kıyafetler gerçekten son derece bebeğin ve annenin rahatlığı için ideal seçimler:tik:

hamile1-7184.jpg

hamile2-7471.jpg

hamile3-4244.jpg

Mesela bu modelleri tutmadım ben arkadaşlar sanki o karnındaki bebeğin yerine bir an koydumda kendimi birileri benim boğazımı sıkıyor gibi oldum bir an:) Bayağı dar ve sağlıksız seçimler bana göre
hamile4-3355.jpg

hamile5-5619.jpg

hamile8-8094.jpg

hamile7-8794.jpg

hamile10-3785.jpg

Bunlarda bizim Türk ünlülerin hamilelikleri:)
hamile6-2957.jpg

hamile9-1202.jpg

evet adminim o dar olanlar hiçde iyi değildir hem bebeğe de zarar verebileceğini düşünüyorum ayrıca çok iğreç gözüküyolardı...gülben ergenin tarzını tuttum hele o uzun eteğe bayıldım aynısından bulsam hazır hamileyken alırım haa :)

emeğiniize sağlık..

Geri