Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ünlülerin ilginç dövmeleri burada!

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ünlüler Dövmeleri Ünlülerin Dövmeleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dövme sevenler için ve dövme yaptırmak isteyipte dövme modelleri örnekleri arayanlar için, ünlülerin dövmeleri resimlerinden örnekler sunuyoruz ve dövmeli ünlüler kimlermiş bir taşla iki kuş vuruyor ve bunu da bu sayfamızda görüyoruz :)

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Ünlülerin ilginç dövmeleri burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin İlginç Tişörtleri

Ünlülerin İlginç Tişörtleri

ünlülerin tişörtleri ilginç hamile tişörtleri chris martin dövmesi Drew Barrymore "Erkek arkadaşım şehir dışında" Eva Longoria "Bebeğini taşıyorum, Brad" Robbie Williams "Anne-babaları suçluyorum" Geri Halliwell "Kusursuz k..." Courtney Love "Paris, Başkan olsun" Britney Spears "Amerikan rüyası benim"...
  2. Ünlüleri dövmek İsteyen

Ünlüleri dövmek İsteyen

Her ünlüyü sevecek değiliz ya bazılarını sevmeyiz hatta gıcık oluruz şunu bi verseler elime bi güzel dövsem diyen bile olur:D:D sizinde öyle bir isteğiniz varsa işte fırsat:D bırdan:D:D
  3. Hadise'nin ilginç dövmesi

Hadise'nin ilginç dövmesi

latince dövmeler latince dövmeler ve anlamları hadiseyi dövme oyunu hadise dövme oyunu tarkanı :hıms: gerçekten ilginmiş... SÖYLEDİĞİ "Düm Tek Tek " şarkısıyla Eurovision’da ülkemizi temsil eden Hadise Japonya’ya gitti. Atatürk Havalimanı girişindeki yol inşaatı nedeniyle uçağına son dakikada yetişti. Ünlü şarkıcının ensesine dövme yaptırdığı görüldü. THY uçağı ile önce...
  4. Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler

Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler

dövme dövme Modelleri Dövme seven yada Dövme yaptırmak isteyen meleklerimiz işte tamda yerindesiniz :D:D Dövme yaptırmak biraz cesaret işi aslında şahsen ben dövme seviyorum ama canım pek bi tatlı olduğundan çekiniyorum :D:D ünlüler bu dövme işine pek bir meraklı melekler :D:D sizde dövme yaptırmadan önce ünlülerin dövme modellerine bakmaya ne dersiniz :eller:
  5. Dünyaca Ünlü Yıldızların Dövmeleri

Dünyaca Ünlü Yıldızların Dövmeleri

Bu konu dünyaca ünlü yıldızların dövmeleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınlar güzellik uğruna neler yaptırmıyorlar ki ? Estetik operasyonlardan tutun, bölgesel incelme operasyonlarına, liposuctiona kadar pek çok cerrahi girişim onlara vız geliyor. Bu tarz sorunlar bitince de daha da güzel nasıl görünürüm sorusu kafalarını kurcalıyor. Makyajlar türlü türlü bakımlar da...

Sayfayı Paylaş