Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri Neler ?

T

TİTAN

Forum Okuru
Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri Neler ?
ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri
ünlülerin kullandığı cilt bakım markaları

Sevgili melekler, güzellik elbette ki yapısaldır, genlerde vardır, doğuştan gelir. Ancak bu güzelliği korumak ya da ufak kontürlerle güzel ve bakımlı görünmek tamamen kişinin kendi elinde birşeydir. Her yönleriyle takip edilen ünlülerimizin güzellik bakımları için kullandıkları ürünleri merak ettik ve araştırdık. Bakın ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri ve markaları nelermiş.. :tik:

eda_taspinar-2db.jpg

Eda Taşpınar; Çorap giymekten çok hoşlanmadığım için ayaklarım çok çatlıyor.Şu sıralar Sally Hansen’in ayak kremini ve ayak peeling’ini kullanıyorum.Öellikle gece yatmadan önce peeling yapıp,krem sürüyorum ve yatıyorum.Sabah kalktığımda ayaklarımyumuşacık oluyor.Herkeze tavsiye ederim.

pinar_tezcan-265.jpg

Pınar Tezcan :”Yeni Terracota doğal bronzluk için harika!”

Guerlain’ın Terracota’sını uzun zamandır kullanıyordum fakat yeni renklerini tanıyınca çok daha memnun oldum. Çok beyaz tenli olduğum için yeni renklerin tenime daha uygun olduğunu keşfettim. Daha önce içinde kızıllık bulunan Terracota, bu kez daha tazla kahve tonları barındırıyor. Benim gibi beyaz tenliler doğal esmerlik için rahatlıkla kullanabilir.

Ece Vahapoğlu:”Aç karnına limon suyu”

En son katıldığım detoks programından öğrendiğim bir bilgiyi uyguluyorum son günlerde. Bir limonun suyunu sabah aç karnına içiyorum. Hem toksinleri atmanıza yardımcı oluyor hem de enerji veriyor.En son katıldığım detoks programından öğrendiğim bir bilgiyi uyguluyorum son günlerde. Bir limonun suyunu sabah aç karnına içiyorum. Hem toksinleri atmanıza yardımcı oluyor hem de enerji veriyor.

Nefise Karatay:”Organik ürünler en güzel keşiflerim oldu’’

Son zamanlarda organik ürünleri kullanmaya özen gösteriyorum. Yazın hazırladığım televizyon programı organik ürünler konusunda beni çok bilgilendirdi. Bu bilgiler doğrultusunda cildim için doğal ürünler kullanmanın daha faydalı olacağını düşündüm ve organik ürünlerle tanıştım. Cihangir’de bulunan Blossom Village mağazası bu konuda yüzlerce alternatif sunuyor. Sahibi Selma Aydemir elleriyle topladığı bitkilerden; kremler, maskeler, saç bakım ürunleri yaratıyor. Kişiye özel yaptırdığım ürünler cildime çok iyi geliyor. Son keşiflerimden bir diğeri Rare Blossom ürünleri. Özellikle toniği cildi temizliyor ve dinginleştiriyor. Tavsiye ettiğim arkadaşlarım da bu ürünlerden çok memnun kaldıklarını söylüyor.

pelin-karahan-169.jpg

Pelin Karahan :”Susuz şampuan; iyi fikir!”

Çok yeni keşfettiğim ürünlerden biri Murad markasının nemlendirici serumu. Günlük nemlendiricimin içine bir miktar karıştırarak kullanıyorum. Özellikle çok kuru cildi olanlara tavsiye ediyorum. Sephora’nın sprey şampuanı da çok pratik ve herkesin keşfetmesi gereken bir ürün. Yağlanmış saçınıza sıkıyorsunuz, içeriğindeki pudra saçınızı anında toparlıyor ve tertemiz bir görüntü sağlıyor. Özellikle zamanla yarışan kadınlar için harika bir fikir

Didem Soydan :”Kuru ciltlere birebir”
Son günlerde kendi yarattığım nemlendirici ürünü kullanıyorum. Asos’tan aldığım zeytinyağını, Bepanthol vücut yağı ile karıştırıyorum. İçine üç yemek kaşığı bal ilave ederek bir şişenin içine koyuyorum. Banyodan sonra tüm vücuduma bu karışımı uyguluyorum. Kullandığınız zeytinyağının saf ve asidinin düşük olması gerekiyor. Gerçekten harika bir nemlendirici!

Geri