Etiketler:
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerin makyaj sırları

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

ünlülerin makyaj sırları sanatçıların makyaj sırları lauren conrad makyajı eva longoria makyajı nasıl yapılır
    Özel bir davete veya geceye katılacaksınız ancak güzel bir makyaj yapmaya karar verdiniz. En iyi görünen Ünlü yıldızların makyaj sırları

Gabrielle Union

Mally Roncal'dan

Görünüş: Seksi ve ulaşılabilir

Nasıl yapılıyor?: Göz kapağınıza bronz far kullanarak gölgelendirin daha sonra kirpiklerinizin dibine siyah eyeliner çekin.Kirpiklerinizi ekstra kaldıracak şekilde iki kat maskara uygulayın.Pembe-şeftali tonlarında allığı fırça ile hafifçe yanaklarınıza uygulayın. Dudaklarınızın renginde dudak kalemi ile dudaklarınızı çerçeveleyin ve şeffaf dudak parlatıcısı ile belirginleştirin.

Ürünler: Mally Beauty City Chick Nude Lip Kit, Mally Beauty Shaping Secret Eyelift Wand ve Mally Beauty Smokey Eye Kit in Broadway Bronze

Eva Longoria

Mally Roncal'dan

Görünüş: Tatlı ve yumuşak

Nasıl yapılıyor?: Göz kapağınıza yumuşak kahverengi bir far ve kaş altına da parlak fil dişi bir far sürün. Kirpiklerinizin diplerine de aynı rengi uygulayın. Daha sonra kirpik diplerine siyah bir liner çekin. Kirpiklerinizi kıvırın ve sadece bir kere normal maskara sürün, ikinci kez sürerken kirpiklerinizin yarısından uçlarına doğru hafifçe yukarı doğru bastırarak maskarayı uygulayın. Böylece daha uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Doğal bir pembe allık ile aynı ya da benzer renkte parlak pembe bir ruj uygulayın.

Ürünler: Mally Beauty Volumizing Mascara

Lauren Conrad

Gina Bettelli'den

Görünüş: Kırmızı halı büyüsü

Nasıl yapılıyor?: Elmacık kemiklerine içten dışa doğru pembe-şeftali karışımı bir allık uygulayın. Parlak şampanya rengi far uygulayın.Kirpik diplerine hafif bir eye liner sürün. Kirpiklerinizi kıvırıp iki kat maskara sürün. Dudaklarınıza da kızılcık rengi ruj uygulayın.

Ürünler: MAC Dainty Mineralized Blush, MAC Blacktrack Fluidline Eyeliner ve MAC Utter Fun Lustre Lipstick

2. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel tonlar kullanmışlar

Ünlülerin makyaj sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay makyajın sırları!

kolay makyajın sırları!

kolay makyaj sırları kolay makyaj en video Çok az zamanınız var ve evden hemen çıkmanız gerekiyor bu durumda makyajınız ne olacak? İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık...
  2. Ünlülerin güzellik sırları

Ünlülerin güzellik sırları

ünlülerin cilt bakım ürünleri ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri güzellik sırları nelerdir sanatçıların güzellik sırları Bakalım ünlü bayanlarımız güzellik ve bakımlı olmak adına neler yapıyorlarmış bakarsınız bizlerde faydalanırız bu bilgilerden ne dersiniz:) Şebnem Schaffer Üzüm çekirdeği Podyumların güzel mankeni Şebnem Scheafer, güzelliğini yoğurt ve üzüm çekirdeğine borçlu...
  3. Çabuk makyajın sırları

Çabuk makyajın sırları

Çabuk makyajın sırları Çok az zamanınız var ve evden hemen çıkmanız gerekiyor bu durumda makyajınız ne olacak? İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık olmalı....
  4. Ünlülerden güzellek sırları

Ünlülerden güzellek sırları

Birçok melek mutlaka bir ünlüyü görür çok sever ve beğenir hatta onu örnek alır işte birçok güzel manken yada aktrisin güzellek sırları meleklerim buyrun.. GÜL GÖLGE: Her hafta iki ayrı program sunan Gül Gölge, cildinin bakımına ve güzelliğine büyük önem veriyor. Bol bol havuç, balık, elma ve yoğurt yediğini söyleyen ünlü sunucu şöyle konuşuyor: “Cildimi temizlemek için mağazalarda satılan...
  5. ünlülerin güzellik sırları

ünlülerin güzellik sırları

ceyda düvenci ayakları ceyda düvenci ayak nur aysan ayak ivana sert güzellik sırları nur aysan ayakları IVANA SERT ”Haftada altı gün, ikişer saat spor yapıyorum. Ayrıca, taebo ve kick box gibi dövüş sanatı ile de ilgileniyorum. Hiç ekmek ve peynir yemem. Bunların haricinde spor yaptığım ve kalori almam gerektiği için herşeyi yerim.” TÜLİN ŞAHİN ”Yorucu ve zaman kaybı sırlarım yok.Ben...

Sayfayı Paylaş