gebe
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.519
  Beğenilen Mesajlar:
  1.024
  Ödül Puanları:
  113

  Ünlülerin Pkk İle ilgili yorumları söyledikleri

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Herkes tartışa dursun, pkk biter mi bitti mi bitecek mi ? Nasıl böyle saldırı yapıyorlar ? Heronlar kalkıyorda bu insanları nasıl görmüyor o bölgede ? Saldırı emrini kim verdi ? Nasıl yakalanmadan kaçtılar ? Yararılar 20 değil 50 mi ?... sorular uzadıkça uzuyor malesef arkadaşlarım. Dünki saldırıda hayatını kaybeden Şehitlerimize Allahtan Rahmet diliyorum. Dün bu olaylar yaşanır ken ünlüler sosyal medya aracılığı ile Pkk hakkında bağzı şeyler söylemişler. Merak edenlere, ünlülerin dünki açıklamalarını veriyoruz. [​IMG]

  Burhan Kuzu (AK Parti Milletvekili): Hepimizin başı sağolsun üzüntümü anlatacak kelime bulamıyorum. Allah sabır versin hepimize ve bize bu acıyı yaşatan hainleri lanetliyorum.

  Gürsel Tekin (CHP Genel Başkan Yardımcısı): Yüreğimiz yanıyor. Bu acıların artık bitmesi gerekiyor. Siyaset bunu çözmek için var. Saldırıyı şiddetle kınıyorum. Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine büyük sabır diliyorum. Biliyorum ne desek onların acısını hafifletemeyiz. Ama dualarımız onlarla.

  Mehmet Ali Birand: Bu açık bir cinayettir. Bir savaş ilanıdır. PKK; cinayetleriyle Erdoğan'ı kamuoyu karşısında haklı çıkartıyor. PKK Türk ve Kürtleri kaybediyor.

  Deniz Ülke Arıboğan: Başımız sağolsun. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Bu çok ağır bir saldırı. Kara harekatı sinyalleri de geliyor. Kuzey Irak'a her an girebiliriz. Sanırım öyle olacak.


  Cem Özer: Bunu duygu sömürüsü haline getirmek istemiyorum ama her gençle biraz daha ölüyorum. İçimde tsunami var ama sukunetimi korumaya calışıyorum.
  Sertab Erener: Daha ne kadar canımız yanacak, daha ne kadar masum gençler ölecek, teröru lanetliyorum!

  Soner Arıca: Yazık oluyor. Çok yazık. Işıksız evlerle doluyor dünya

  Burcu Güneş: Yağmurlu günlerin ardından güneşli bir havaya bile sevinemiyoruz. Anaların yüreği dağlandı. Babaların güneşi karardı. Allah'tan rahmet diliyorum.

  Metin Uca: Bugün tüm Türk - Kürt herkesin 'yeter' diye bağırma zamanı tüm sağırlar için. Kardeşlik yan yana yaşayabilme gücümüzün tükenmemesi için

  Demet Akalın: Akşam o acılı aileleri göstermez inşallah kanallar yürek dayanmaz. Dün 4 bugün 24. Allah rahmet eylesin ve hepimize sabır!!

  Banu Güven: Meselenin öldürerek çözülmeyeceğini öğrenmiş olmamız lazım artık. Zavallı çocuklar. Savaş dursun artık.

  Armağan Çaglayan: Bunun adı vahşet!

  Fulden Uras: Bizim gunumuz mahvoldu yaaa o 26 şehidin ? Onların yaşamak hakkı değil miydi? Aileleri bu acıya nasıl dayanacak ? Çok acı çooookkk

  Ece Gürsel: Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ise sabır diliyorum. Sözün bittiği yer.

  Ece Erken: Canımız yanıyor. Ne desek boş, ne desek hikaye. Ulusal yas ilan edilmeli bugün. Allah şehit ailelerine sabır versin!

  Mesut Yar: Bu ateş, bu yangın. Bağrı yanık bir ülkede kime 'Günaydın' denir ki? Milli yas diye bir şey varsa; kimse kusura bakmasın ama bugün o gündür! Bu akşam Burada Laf Çok programını yayınlamıyoruz! Lafa gerek yok çünkü. Ülkemin başı sağ olsun. Allah hepimize sabır versin.

  Birol Güven: Bugün Çukurca'da şehit olan çocuklar benim oğlumdan sadece 6 yaş büyük. Şehit babasının acısını yüreğimde hissediyorum ama ya anneler? Eğlenceli ve kahkaha efektli dizimiz "Çocuklar Duymasın" şehitlerimiz nedeniyle bu akşam yayınlanmıyor, duyurulur.

  Yeşim Salkım: Bütün programlar iptal edilsin yas ilan edilsin bugün daha sağduyulu ve doğru düşünebilmek adına

  Yılmaz Morgül: Hakkari'de 24 şehit 18 yaralı. Annem; Yalnız anaların ciğerleri yanacak, "Bana da silah versinler dağa çıkayım" deyim ağlıyor, anlatıyor.

  Saba Tümer: Böyle bir acı yaşarken yayın yapamazdık. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin, analarina evlatlarına sabır versin. Milletimizin başı sağolsun.

  Seray Sever: Hakkari'de 24 şehit :( Allah rahmet eylesin, ailelerin başı sağolsun.

  Gülben Ergen: Başımız sağolsun demek artık ne ucuz, ne pasif. Bu ülkenin bir gerçeği haline geldi saldırılar, askerlerimiz, patlamalar, verilen sözler!!

  Işın Karaca: Kelimeler kifayetsiz.

  Mustafa Ceceli: 24 ana kuzusu daha. Ünlemle bitecek herhangi bir beddua neye fayda verir ki. Kalleşler.

  Özge Uzun : Allah'ım sen sabır ver. Ah analar, babalar, eşler, çocuklar. Yangın ateş isyan az kalır.

  Pınar Esen: Bu nasıl bir gün. Allah sabır versin, evlat acısı dünyada yaşanabilecek en kötü acı ve onlar hepimizin evladı. Başımız sağolsun.

  Seda Sayan: Hainler yine saldirdi 24 sehit 18 yarali Allah cezalarını versin inşallah

   
Ünlülerin Pkk İle ilgili yorumları söyledikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dünyanın Atatürk İle İlgili Söylediği Güzel Sözler

  Dünyanın Atatürk İle İlgili Söylediği Güzel Sözler

  atatürkle ilgili güzel sözler atatürk için söylenmiş sözler atatürk için sözler ile ilgili bilgiler burada melekler. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk , yaptığı Kurtuluş savaşı ve Cumhuriyetin ilanı ile birlikte yaptığı devrimlerle Türk milletinin sonsuz sevgisini kazanmıştır. Bunun yanında üstün savaş bilgisi, büyük adaleti ve doğruluğuyla dünya ülkelerinde de çok gıpta edilmiştir. Bugün kü...
 2. Atatürk'ün Hoşgörü İle İlgili Olarak Söylediği Sözler

  Atatürk'ün Hoşgörü İle İlgili Olarak Söylediği Sözler

  atatürkün güzel sözleri atatürkün hoşgörü sözleri atatürkün hoşgörü ile sözleri Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği ve hala günümüzde hala dersler alınması gereken birçok sözü var melekler :) Hemen herkes şu anda pek çoğunu sayabilir. Bu makalemizde ulu önderin hoşgörü ile ilgili olarak söylediği sözlere yer vereceğiz.. ” Vicdan hürriyeti, her fert, istediğini düşünmek, istediğine...
 3. Atatürk'ün söylediği sanat ile ilgili sözleri arıyorum

  Atatürk'ün söylediği sanat ile ilgili sözleri arıyorum

  Merhabalar, Atatürkün söylediği sanat ile ilgili sözler arıyorum, çok acil !!
 4. Atatürk'ün 23 Nisan İle İlgili Söylediği Sözler

  Atatürk'ün 23 Nisan İle İlgili Söylediği Sözler

  Bu konu Atatürk'ün ulusal egemenlik çocuk bayramı 23 Nisan ile ilgili söylediği özlü sözlere yer vermektedir. Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olan 23 Nisan dır. Mustafa Kemal çocukları ve gençleri çok severdi. 23 Nisan' çocuklara armağan ederek her sene kutlanmasını istedi. Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olan 23 Nisan için ulu önderimiz...
 5. Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Söylediği Sözler

  Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Söylediği Sözler

  Atatürkün cumhuriyet sözleri, Atatürkün cumhuriyet hakkında söylediği sözler, Atatürk sözleri, cumhuriyet ile ilgili özlü sözler, cumhuriyet sözleri Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili söylemiş olduğu sözler arayanlar için sizlere Atamızın cumhuriyet hakkında söylemiş olduğu özlü sözleri melekler mekanı olarak sizler için paylaşıyoruz. “Türkiye devletinin şekl-i hükûmeti...

Sayfayı Paylaş