Ünlülerin Pkk İle ilgili yorumları söyledikleri

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ünlülerin Pkk İle ilgili yorumları söyledikleri
Herkes tartışa dursun, pkk biter mi bitti mi bitecek mi ? Nasıl böyle saldırı yapıyorlar ? Heronlar kalkıyorda bu insanları nasıl görmüyor o bölgede ? Saldırı emrini kim verdi ? Nasıl yakalanmadan kaçtılar ? Yararılar 20 değil 50 mi ?... sorular uzadıkça uzuyor malesef arkadaşlarım. Dünki saldırıda hayatını kaybeden Şehitlerimize Allahtan Rahmet diliyorum. Dün bu olaylar yaşanır ken ünlüler sosyal medya aracılığı ile Pkk hakkında bağzı şeyler söylemişler. Merak edenlere, ünlülerin dünki açıklamalarını veriyoruz.
kahrolsun pkk-188.jpg


Burhan Kuzu (AK Parti Milletvekili): Hepimizin başı sağolsun üzüntümü anlatacak kelime bulamıyorum. Allah sabır versin hepimize ve bize bu acıyı yaşatan hainleri lanetliyorum.

Gürsel Tekin (CHP Genel Başkan Yardımcısı): Yüreğimiz yanıyor. Bu acıların artık bitmesi gerekiyor. Siyaset bunu çözmek için var. Saldırıyı şiddetle kınıyorum. Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine büyük sabır diliyorum. Biliyorum ne desek onların acısını hafifletemeyiz. Ama dualarımız onlarla.

Mehmet Ali Birand: Bu açık bir cinayettir. Bir savaş ilanıdır. PKK; cinayetleriyle Erdoğan'ı kamuoyu karşısında haklı çıkartıyor. PKK Türk ve Kürtleri kaybediyor.

Deniz Ülke Arıboğan: Başımız sağolsun. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Bu çok ağır bir saldırı. Kara harekatı sinyalleri de geliyor. Kuzey Irak'a her an girebiliriz. Sanırım öyle olacak.

Cem Özer: Bunu duygu sömürüsü haline getirmek istemiyorum ama her gençle biraz daha ölüyorum. İçimde tsunami var ama sukunetimi korumaya calışıyorum.

Sertab Erener: Daha ne kadar canımız yanacak, daha ne kadar masum gençler ölecek, teröru lanetliyorum!

Soner Arıca: Yazık oluyor. Çok yazık. Işıksız evlerle doluyor dünya

Burcu Güneş: Yağmurlu günlerin ardından güneşli bir havaya bile sevinemiyoruz. Anaların yüreği dağlandı. Babaların güneşi karardı. Allah'tan rahmet diliyorum.

Metin Uca: Bugün tüm Türk - Kürt herkesin 'yeter' diye bağırma zamanı tüm sağırlar için. Kardeşlik yan yana yaşayabilme gücümüzün tükenmemesi için

Demet Akalın: Akşam o acılı aileleri göstermez inşallah kanallar yürek dayanmaz. Dün 4 bugün 24. Allah rahmet eylesin ve hepimize sabır!!

Banu Güven: Meselenin öldürerek çözülmeyeceğini öğrenmiş olmamız lazım artık. Zavallı çocuklar. Savaş dursun artık.

Armağan Çaglayan: Bunun adı vahşet!

Fulden Uras: Bizim gunumuz mahvoldu yaaa o 26 şehidin ? Onların yaşamak hakkı değil miydi? Aileleri bu acıya nasıl dayanacak ? Çok acı çooookkk

Ece Gürsel: Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ise sabır diliyorum. Sözün bittiği yer.

Ece Erken: Canımız yanıyor. Ne desek boş, ne desek hikaye. Ulusal yas ilan edilmeli bugün. Allah şehit ailelerine sabır versin!

Mesut Yar: Bu ateş, bu yangın. Bağrı yanık bir ülkede kime 'Günaydın' denir ki? Milli yas diye bir şey varsa; kimse kusura bakmasın ama bugün o gündür! Bu akşam Burada Laf Çok programını yayınlamıyoruz! Lafa gerek yok çünkü. Ülkemin başı sağ olsun. Allah hepimize sabır versin.

Birol Güven: Bugün Çukurca'da şehit olan çocuklar benim oğlumdan sadece 6 yaş büyük. Şehit babasının acısını yüreğimde hissediyorum ama ya anneler? Eğlenceli ve kahkaha efektli dizimiz "Çocuklar Duymasın" şehitlerimiz nedeniyle bu akşam yayınlanmıyor, duyurulur.

Yeşim Salkım: Bütün programlar iptal edilsin yas ilan edilsin bugün daha sağduyulu ve doğru düşünebilmek adına

Yılmaz Morgül: Hakkari'de 24 şehit 18 yaralı. Annem; Yalnız anaların ciğerleri yanacak, "Bana da silah versinler dağa çıkayım" deyim ağlıyor, anlatıyor.

Saba Tümer: Böyle bir acı yaşarken yayın yapamazdık. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin, analarina evlatlarına sabır versin. Milletimizin başı sağolsun.

Seray Sever: Hakkari'de 24 şehit :( Allah rahmet eylesin, ailelerin başı sağolsun.

Gülben Ergen: Başımız sağolsun demek artık ne ucuz, ne pasif. Bu ülkenin bir gerçeği haline geldi saldırılar, askerlerimiz, patlamalar, verilen sözler!!

Işın Karaca: Kelimeler kifayetsiz.

Mustafa Ceceli: 24 ana kuzusu daha. Ünlemle bitecek herhangi bir beddua neye fayda verir ki. Kalleşler.

Özge Uzun : Allah'ım sen sabır ver. Ah analar, babalar, eşler, çocuklar. Yangın ateş isyan az kalır.

Pınar Esen: Bu nasıl bir gün. Allah sabır versin, evlat acısı dünyada yaşanabilecek en kötü acı ve onlar hepimizin evladı. Başımız sağolsun.

Seda Sayan: Hainler yine saldirdi 24 sehit 18 yarali Allah cezalarını versin inşallah
 
Üst