1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Siyah Elbise Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

siyah elbise modelleri siyah elbise modelleri 2010 ünlülerin 2010 ünlülerin elbiseleri kıyafetler Biz bayanların giyim konusunda vazgeçemediğimiz bir renk var ki oda siyah.Her bayanın mutlaka elbise dolabında siyah kıyafetleri vardır.Özellikle abiye tercihlerimizde çoğumuz siyahı seçeriz.Ünlülerde siyahtan vazgeçemeyenlerden.Bakalım dünyaca ünlü hangi siyah elbise modaleni tercih etmiş.
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    hmm ben upuzuuun abiye tarz bisey istiyorum özel davetlerdede giyilebilen emeğine sağlık :)

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
  5. SEVİL SARI

SEVİL SARI Forum Okuru

Super
    Harıka elbıseler almak ıstıyorum bıtanesını

Ünlülerin Siyah Elbise Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah Elbise Modelleri

Siyah Elbise Modelleri

siyah kısa elbiseler siyah elbise elbise modelleri elbiseler javelin modelleri
  2. Siyah Saten Elbise Modelleri 2012

Siyah Saten Elbise Modelleri 2012

siyah saten elbise modelleri 2012 siyah saten elbise saten elbise modelleri 2012 Saten aslında kıyafetlerde kullanımı en zor olan kumaşların başında gelir melekler :) Saten kıyafet dikişlerinin çok muntazam olması gerekir. Yoksa tüm dikiş hatalarını ortaya çıkarır. Ayrıca saten kıyafet kilo fazlalıklarını ve vücut hatlarını fazlasıyla belli edeceğinden buna da dikkat edilmesi gereklidir....
  3. Siyah Şifon Elbise Modelleri 2012

Siyah Şifon Elbise Modelleri 2012

siyah şifon elbiseler şifon elbise modelleri 2012 şifon abiye elbise modelleri 2012 Bu yılın abiye modasında yine şifon elbiseler göz alacak melekler :) Her renkle kombinlenebilen siyahın asaleti şifonun romantizmiyle birleşince ortaya muazzam güzellikte abiyeler çıkıyor. Şık bir çift ayakkabı- çanta takımı ve aksesuarlarla tamamlayacağınız şifon elbise modellerinden 2012 modasına uygun...
  4. Siyah Elbise Modelleri istiyorum

Siyah Elbise Modelleri istiyorum

KIzlar bir kaç aya kaynım evleniyor biraz kilolarım var ve kilolarımı da gizlemek için ve ayrıca o düğün de şık olmak için sizden yeni Siyah Elbise Modelleri istiyorum. Lütfen bana şık ve yeni Siyah Elbise Modelleri sunar mısınız.
  5. Siyah Tesettür Elbise Modelleri

Siyah Tesettür Elbise Modelleri

siyah elbise modelleri, siyah tesettür elbise, siyah tesettür elbiseler, tesettür elbise modelleri Siyah renk her zaman için modası geçmeyen renklerin başında geldiği gibi kişiye zarif ve şık bir detay katar. Siyahın oldum olası bir ağırlığı vardır. Abiye modellerinden günlük kıyafetlere kadar hemen hemen herkesin elbise dolaplarının demirbaşı olan siyah kıyafetlerden sizlere bu yazımız da...

Sayfayı Paylaş