Ünlülerin unutamadıkları sevgililer günü anıları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Ünlülerin unutamadıkları sevgililer günü anıları
ünlüler ve sevgilileri ünlülerin sevgilileri ünlülerin bir günü hamilelik anıları sevgililer günü
sevgi0011.jpg
Sevgililer Günü magazin dünyasının ünlü isimleri için farklı şeyler ifade ediyor. Kimi evlilik teklifi aldığı, kimi eşiyle ilk kez anne - baba olarak kutladığı, kimi de nişanlandığı 14 Şubat’ı unutamıyor. Evlendikten sonraki ilk Sevgililer Günü’nü ocakbaşında kutlayan da var, sevgilisi olmadığı için o günü kız kıza kutlayan da...

Ebru Şallı
Harun bana şiir yazdı
Eşimin, Beren’in dünyaya geldiği yıl yaptığı sürpriz benim için çok güzel ve özel bir andı. Üçümüz birlikte Paris’e gittik. Baş başa geçirdiğimiz güzel bir sevgililer günü oldu ama ilk kez bebeğimizle geçirdiğimiz için çok duygusaldı. Harun bana sürpriz yapmayı çok seviyor. Mesela benim arayıp bulamadığım şeyleri buluyor ve beni çok şaşırtıyor. Bunlar manevi değeri çok yüksek şeyler. Bir de çok güzel yazılar ve şiirler yazıyor bana. Hatta ben de ona bir sürpriz yaptım ve bir dergide yazdığım yazıda “14 Şubat Sevgililer Günü’nü gönülden kutluyorum. Tabii ki canım eşim Harun Tan’ınkini de tüm kalbimle kutluyorum” dedim.

Harun Tan’ın şiiri mi?
Aşk; Senin yanındayken 24 saati doyasıya geçirmektir.
Aşk; Seninle aynı havayı paylaşarak nefes almaktır.
Aşk; Dünyanın neresinde olursak olalım, beraber spor yapmaktır.
Aşk; Seninle evimizde mercimek yemeği yemektir.
Aşk; Senin diş fırçana macun sürüp bırakmaktır.
Aşk; Kar yağdığında seninle beraber yürüyüş yapmaktır.
Aşk; Senin gözlerine baktığımda, gözlerinin içinde Bero’yu görmektir.
Aşk; Bero’yla vakit geçirirken, onu kokladığımda senin kokunu hissetmektir.
Aşk; Sana pilates dersi vermektir (Geçen yıl bunu söylediğimde herkese oldukça eğlenceli geldi).

Tülin Şahin
Nişanlandık
Sevgililer Günü benim için çok anlamlı, çünkü Mehmet’le o 14 Şubat tarihinde nişanlandık. Bu durum benim için gerçekten çok ilginç ve güzel bir sürpriz olmuştu. Bu nişanın ardından evlilikle sonuçlanması bu günü benim için daha anlamlı kıldı. 14 Şubat’ta yaptığımız nişanla atılan temel nikah masasında sonuçlandı. Her yıl Sevgililer Günü’nü baş başa geçiriyoruz.

Ebru Cündübeyoğlu
Kız kıza kutladık
Evlendikten sonra benim için sevgililer günü daha değerli oldu. Yıllar önce Sevgililer Günü’nü iki kız arkadaşımla geçirdim. Kendi kendimize çiçek aldık. Güzel bir yemeğin ardından sevgililerimiz olmadığı için sohbet edip eğlendik. Gerçekten keyifli bir gündü.

Hülya Koçyiğit
Kapıyı kemancı açtı
Geçen sene Selim, Sevgililer Günü’nde bana çok güzel bir sürpriz yaptı. İşten eve dönüyordum. Kendimi hiç iyi hissetmiyordum. Eve gelip de kapıyı çaldığımda beni bir kemancı karşıladı. Koridordan içeriye doğru yürüdüğümde ise salondan piyano sesleri yükseliyordu. Odanın her yeri kırmızı güllerle donatılmıştı. Keman ve piyano, Selim’le benim çok sevdiğimiz “Sevdim Bir Genç Kadını” adlı şarkıyı çalıyordu. Bu sürpriz karşısında gözlerim doldu. Bu hayatımda hiç unutmayacağım bir Sevgililer Günü oldu.

Emre Kınay
Bir gün yetmez
Emine ile ilk evlendiğimiz senenin Sevgililer Günü benim için çok özeldi, çünkü ilk kez kutlamıştık. Bizim için gerçekten çok anlamlı, çok güzel bir gündü. Sevgililer Günü’nü bir gün olarak kutluyoruz. Ben bunun bir günle sınırlı kalmasına karşıyım. İnsanlar her gün sevdiklerine sürpriz yapsınlar. Onlara her fırsatta sevdiklerini söylesinler.

Sibel Can
Evlilik teklifi geldi
İlk Sevgililer Günü’müzde Sulhi ile birlikte Bodrum’da tatil köyündeydik. Kimse yoktu baş başa güzel bir Sevgililer Günü geçirdik. Sulhi bana o Sevgililer Günü’nde evlenme teklif etti. O günü benim için çok özeldi. Sevgililer Günü tabii ki özel ancak insan sevdiği insana bunu her zaman belli etmeli. Sadece bir günle sınırlı kalmamalı sevgi.

Özlem Tekin
Ocakbaşında lahmacunlu kutlama
Cem’le birlikte birçok Sevgililer Günü kutladık ama en ilginci geçen yılkiydi. Bodrum’da yaşadığımız ve Sevgililer Günü kışa denk geldiği için o gün açık olan tek yere ocakbaşına gittik. Herkes Sevgililer Günü’nü şömine karşısında kutlarken, biz ocakbaşında lahmacunla kutladık. Benim için çok eğlenceli ve güzel bir gündü.

Geri