unutamadım

ross

Yeni Üye
Üye
unutamadım
itiraf ediyorum unutamıorum.. eski erkek arkadaşımı unutamıorum delirecem 6 yıl oldu ve ben her gün her an onu düşünüorum çok mutsuzum o beni hiç haketmedi aldattı ve benden ayrıldı umursamadı bile beni sonra yalvardı nasıl dönmek istedim ama gururuma yediremedim nasıl gurursa.kızlar ben onu nasıl unutabilirim???? onu düşünmekten hasta olacam ve interntten hep takip ediorum faceden sürekli birileriyle ilişkide.DELİRMEK ÜZEREYİMMM VARMI BENİM GİBİ ACABA BAŞKA?:((((((((

Bence salla gitsin.seni haketmiyosa aklından çıkar at .takıntı haline getirirsen daha zor olur.neden takip ediyosunki.zamanla zaten unutulur.Allah kolaylıklar versin tatlım

6 yil olmus...

Zaten artik bu saaten sonra unutmak gibi birsey söz konusu olamaz...
Ki insan hayatta yasanilan en kücük seyi dahi hafizaya kayit ederken, sevgi ile baglanilan birini unutmak söz konusu olamaz.

Bence sen "Bosyere" unutmak icin caba sarf etmek degildi, onu en az düsünecegin seylere ver kendini, yani demem oki: unutamadigin yetmiyormus gibi, birde onu takip altina alma, ne yapip ettigi ile ilgilenme, KENDINE ACI CEKTIRME...

Tamam hala Seviyor, Unutamiyorsun, bunlar gayet dogal seyler..
Ama onu eger gerceten bir nebzede olsa fikrinden cikarmak istiyorsan, onu ilk olarak hayatindan cikar.(takip ettigin icin diyorum)

Zamanla allahin izini ile yerlesmis oldugu kalbindende yavas yavas cikip gidecektir...

Hayatta daim olan hicbirsey yoktur, Unutma...

Saglicakla kal...

Faceden surdan burdan takip ediyorum diyorsun... unutmsak istiyorsan bu hic dogru degil aklindan hic cikmaz ki. uzak dur onun bulundugu ortamdan takip etme faceden disari cik etrafinda ondan baska ve seni hak eden erkeklerin oldugunu unutma... böyle bi adam icin delirmek cildirmak kafa yormak en son yapacagin sey. o keyfine bakiyo sen derdindesin, okadar aciz degilsin bence ;)

arkadaşım unutluyor inan bana evet canın çok acıyor...çok ağlıyorsun ama sonra unutuyorsun...Allah onun yaptığını yanına koymuyor gözüne gösteriyor..sonra zamanla onun gerçek yüzüünü görünce kendine kızar oluyorsun bunu mu sevmişim diye...sadece zaman değil 6 yıl 10 yıl bile unutamazsın eğer unutmak istemiyorsan yani demek istediğim önce unutmak iste bunu kendine söyle...unutuluyor cnm...

okadar çabaladım ki bazen tam unuttum diorum bazen iğreniyorum tiksiniyorum ve onun uzayıp giden kızlar listesinin en altında olmak bile çok üzücü inanki ama kalbime söz geçmio onunla hiçbi zaman olmayacağını biliyorum çünkü olmaz yapamaz bi kızla daldan dala atlayacak tek isteği bu onu unutmak için neler yapmadım ki hep bi yerlerden çıktı karşıma saolun şekerlerrr öpüyorum siziiiiii

Geri