unutkanlığa çare

HURHUR

Yeni Üye
Üye
unutkanlığa çare
unutkanlığa karşı dua unutkanlığa iyi gelen dualar çare unutkanliga care iyi gelen dua
hanımlar bu aralar çok kötüyüm:hasta:okadar unutkan oldumki anlatamam aradığım hiçbirşeyi bulamıyorum istenen birşeyi unutup saatlerce düşünüyorum ya geçenlerdede çantamı bir mağazada unuttm ya daha bir sürü şey ve bu halim çokcanımı acıtıyo aradığımı bulamazsam oturup ağlıyorm psikolojim bozuk aslında burda sizlerle zaman geçirerek ve kendimi motive ederek kendimi düzeltmeye çalışıyorum hanımlar neolur unutkanlığa iyi gelen birşey varmı varsa cvp bekliyorum sizlerden dostlarım:uhu::cry:

bende senin gibiyim gül abla bana verilen biseyi 1 saat sonra bulamiyorum hic olmadik seyler yapiyorum kumandayi buzdolabina bile koydum ve daha neler ama suan biraz daha iyiyim unutkanliga karsi okunmasi gereken bi dua buldum sürekli okudum ise yariyor sana sadece bunu diye bilirim ve bide benim yapamadigim bisey var kafaya hic bisey takmicaksin hersey zaten olucagina variyor bidahami gelicem dünyaya diyip eglenmene bakicaksin allah yardimcin olsun sen istersen benim dedigim dua yi oku unutkanliga karsi dua yazar eger bulamazsan söyle bana ben sana yazarim a.e.o

canım dediğin duları okuyorum zaten süreklidevamda ediyorum kafaya bişi takma diyon beceremiyom ama vardır bundada bir hayır diyorum msj ın için teşekkürler sende aeo

Unutanlik bendede var abla, sendeki kadar asiri olmasada, ama su yönden icini rahat tutabilirsin, bu bircok kiside var...

Yani toplumda okadar yaygin'ki...

Tabiki bunu arastirmak lazim, eger gercekten gündelik yasantini zorlastiriyor, ve bundan dolayi piskolojik sorun yasiyorsan...

Ama kendim yapabilecegin seyler var elbette, örnegin agirligi biraz kirmizi ete vermek gibi...
Kirmizi etin icindeki, Vitamin B12 Akil ve sinir hastaliklarinda cok faydali abla :)

Allahin izini ile en kisa zamanda düzelirsin insallah :)

Saglicakla kal :kiss:

Arkadaşların önerilerine ilave olarak ben de sürekli kitap, gazete ne bulursanız okumanızı öneririm. Faydasını göreceksiniz mutlaka.

teşekkür ederim meleklerim havuç suyunu duymamıştım kitaba gelincede başucu kitablarım vardır muhakkak okurum dinleniyorum onlarla teşekkürler ilginize

Canim ben de tv de duymustum havuc suyu diye,insallah ise yarar,yine de aklin da cok karisik ise,kafanda devamli olarak sorunlar vrsa insan dalgin oluyor,ben genelde ayni anda birden cok sey dusundugum zaman cok unutkan oluyorum.

aynı canım çok unutkanım bu doğumdan sonra çok arttı bende ben çok üzüntüler yaşadım ama kaynanamlar sayesinde doktora gttim psikiyatrise bana depresyon hapı verdi bazen kullanıyorumama faydası var bence.bunun en başlı çok unutkansan demekki üzüldüğün kafanı taktığın birseyler var doktorda öyle dedi çok fazlaysa bu bence bir doktora görün sğlığın için canım benim biraz azaldı bak tavsiyem bu umarım yararlı olabilmişimdir...

Geri