1. @şK_MeLeĞ!.

  @şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.035
  Beğenilen Mesajlar:
  18
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  **unutma yuregındeyım**

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

  Yağmurun yeni ıslattığı taze toprağın kokusunu duyduğunda aklına ben gelmek isterim..Ya da gözlerin denizin maviliğine daldığında..Uzakta,ufuk çizgisinde sadece dumanı görünen o gemnin içinde benim olduğunu düşünmeni isterim. Küçük bir meyhanede,rakıya balığını meze yapıp içerken ve birbiri ardına özlem şarkılarını dinlerken yanında ben olmak isterim.Çakır keyif olup masadan kalktığında,sokakta hafif hafif sallanarak yürürken de...
  B eni hatırlamak istersen,her yeni doğan günle birlikte çıkarım karşına,güneş olur ışığımla aydınlatırım seni..Buram buram bir kahve kokusu olurum.Sokakta oynayan çoçukların sesınde,işe gitme telaşına düşmüş insanların gözünde,yere düşmüş yaprakların çıtırtısında bulursun beni.
  İstersen,duyduğun her ses beni hatırlatacaktır sana.Bazen bir kuş olup öterim pencerende.Bazen bir seyyar satıcı olup kapında bağırırım.Bazen bir tren gibi tıkırtılarla geçerim önünden.Sözlerini ezbere bilidğin ve söylemekten asla bıkmadığın şarkı olurum.Sen o şarkıyı değil beni söylersin aslında.
  Beni görmek istersen hep karşında olurum.Gökyüzündeki beyaz bulutların arasındayım ben.Başını yukarı kaldırman yeterli beni görmek için.
  Yolda rastladığın herkes benimdir aslında.Dostlarına selam verırken o selamı ben alırım.Komşunun hatırını sorarken aslında bana '' Nasılsın'' demişsindir.
  Benimle çıkarsın yola her sabah,akşam evine benimle dönersin.Gittiğin her yere gelirim seninle.Sen yorulduğunda yorulurum bende.Sen oturduğunda oturur sen kalktıgında kalkarım.
  Eğer istersen bütün gece başucunda saçını okşarım sen uyurken.yüzünde gülümsemeyle uykuya dalışını izlerim.
  Bana dokunmak istersen bir çiçeğin yapraklarında olurum ben.Yeşilin,kırmızının,sarının,mavinin en canlısındayım.Elini uzattığın heryerdeyim.Dokunmak istersen bana kendine dokun.Dudaklarındaki ateşim,tenindeki sıcaklık.

  Vücudunu ürperten rüzgarım ben. Hiç gitmedim ben.Oradayım.beni görmek,bana dokunmak beni hatırlamak istediğin heryerde..
  YÜREĞİNDE........
   
**unutma yuregındeyım** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü

  Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü

  Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü Adını Feriha Koydum 10 Şubat Beni Unutma sözleri Adını Feriha Koydum sevenleri için Beni Unutma adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sunuyor ve diyoruz ki kimse unutulmaz inşallah:) Kan damlar yüreğime Gözlerine haram değerse Gül teninde günah gezerse Günün birinde Eller ayırsa, yollar kapansa Sol yanımda senin aşkınla Dolanırım koca...
 2. Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkı Sözü

  Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkı Sözü

  Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkısı Sözleri Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime Şarkı Sözleri Adını Feriha koydum dizisinde çalan ve çok beğenilen Eylem aktaş'ın seslendirdiği Kan Damlar yüreğime adlı şarkının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkı Sözü Kan damlar yüreğime Gözlerine haram değerse Gül teninde günah gezerse Günün...
 3. Unutma Beni Oyuncuları İsimleri

  Unutma Beni Oyuncuları İsimleri

  Unutma Beni Oyuncuları İsimleri ne kızlar o diziyi izliyormusunuz bilmiyorum ama sizden Unutma Beni Oyuncuları İsimlerini istiyorum sizden :)
 4. Unutma beni

  Unutma beni

  YA KIZLAR BU UNUTMA BENİ DİZİSİNİ İZLEYEN VARMI ARANIZDA ACABA FİNAL NE ZAMAN SAKIZ GİBİ UZATTILAR VALLA :lau:
 5. Sehiv (unutma) secdesi nasıl yapılır? (görüntülü)

  Sehiv (unutma) secdesi nasıl yapılır? (görüntülü)

  sehiv secdesi nedir,sehiv secdesi nasıl yapılır,hangi durumlarda sehiv secdesi gerekir,yanılma ve unutma secdesi,sehiv secdesi videolu anlatım,hanefi mezhebine göre sehiv secdesi nasıl yapılır, SEHİV(UNUTMA) SECDESİ NASIL YAPILIR TIKLA ÖĞREN Sehiv secdesi; “yanılma ve unutma secdesi” demektir. Namaz içinde meydana gelen bazı yanılmalar sebebiyle namazın sonunda iki secde yapılır ki,...

Sayfayı Paylaş