unutmak

seerose

Daimi Üye
Üye
unutmak
Su an yaninda degilim,yasanmayan gunler,soylenmeyen sozler var icimizde,sen yoksun,ben yokum,biz yokuz.bu yeni hayatimizda.Ne olmustu,nasil olmustu,dusundum,dusundum bulamadim bizi ne ayirmisti,sen mi istemistin bunu,ben mi istemistim,yokladim anilarimizi bulamadim gercek neydi.
Guzel gunlerdi yasadigimiz,tatli anilardi,aci olanlari da vardi belki, ben sadece tatli olanlari hatirliyorum ya da onlari hatirlamak istiyorum.Ikimiz de sevdik,sevdik fakat eksik olan bir seyler vardi biliyorum,sen beni,ben seni tamamlayamadik,biz denedik ve basaramadik.Simdi sen ayri yollardasin,ben ayri yollarda.Hic bir kinim,kirginligim yok sana ,isterim ki sen hep mutlu ol,sevdiklerinle,ailenle mutlu ol.Allah im bagilasin seni onlara.
Benim ki,bitmis kullenmis,uzerinden yillar gecmis,cabuk baglamis bir sevgi,oyle bir sevgi ki bu geriye sadece mahsum bir dostluk kaliyor.Eski gunlerin anisina derler ya iste oyle,sevdigim,sevildigim eski gunlerin anisina,unutmak unutulmaktir,unutmak bosvermek,yasamamis saymaktir.Neden unutayim ki,neden yasanmamis sayayim ki,hayatimda olan,beni ben yapan seyleri,hatiralari,hatiralarimizi.

Geri