Ürtiker nasıl geçer ? Ürtiker olanlar yazabilir mi ?

• Konbuyu başlatan urtikerhastaligibilgisi
  • Başlangıç tarihi
U

urtikerhastaligibilgisi

Forum Okuru
Ürtiker nasıl geçer ? Ürtiker olanlar yazabilir mi ?

Ürtiker hastalığı nasıl geçer belirtileri nelerdir tedavisi ya da bir bitkisel çözümü var mı ?

Kızlar selamlar artık zamandan mıdır nedir bilemiyorum kime sorsam sürekli bi hastalık var mahallemizde bir türkmen kadın var ve bana ürtiker olduğunu söyledi gariban doktora da gidemiyor hani ben de yardımcı olmak istiyorum tam araştıramadım bu ürtiker nedir nasıl bir hastalıktır nasıl geçer ilaçlarını bilen var mı hangi doktor bakar nereye gitmesi gerekiyor ne kadar sürer ne kadar sürede iyileşme olur bilenler var ise yardım etsinler bana lütfen.

ürtiker kortizon.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım tabiki sana yardımcı olalım çok büyük sıkıntı değil anlatalım yazmaya,

ÜRTİKER NEDİR ?

Hayatım alerji sebebiyle oluşan bir kaşınma rahatsızlığıdır genelde bir kaç zaman sonra kendi kendine geçer ama bazı durumlarda yayılımı çok fazla ise ya da uzun süre boyunca artmış ise ilaç kullanmakta fayda var. Hangi doktor bakar sorunun cevabı cildiye hayatım. Evre nasıl doğal yöntemler ile iyileşir der isen ilgili bölgeyi çok kaşımayacak temiz tutacak ama inatçı ise sana şu bilgileri de vermem gerekiyor.

ÜRTİKER HASTALIĞI İÇİN EN KISA SÜREDE DOKTORA GİTMEK ÖNEMLİDİR

Bu hastalıkta olan komşunuz için verilecek ilaç muhtemelen antihistaminik şeklinde olacaktır ama çoğu baktığım kullanıcı yorumlarında bu hastalığın tam iyileştirmediğini ilgili bölümün sürekli kaşındığını vs söylüyorlar. Kortizonlu iğne yapıldığında hepsi yok olur ama sonra gene çıkar diyorlar.

Ürtikerden nasıl kurtuldum ürtiker nasıl geçer ?

Belirttiğim gibi kronik hastalık tam olarak geçmediğini söyleyenler var facede sağlıklı yaşıyoruz sayfasında 2020 yılında BURADAKİ bağlantıya bakar isen bir açıklama buldum. Kişi kurtulduğunu söylemiş istersen bunu da inceleyip bu arkadaşımıza uygulayabilirsin. Tabiki öncelikle doktorla görüşmekte büyük fayda olduğunu düşünüyorum. GEçmiş olsun.

Geri