Üstü kalsın hayat

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Üstü kalsın hayat
54xe5.gif

Üstü Kalsın Hayat!
Bir yıldan uzun zaman oluyordu,sevecek yürek arıyor,arıyor ama bulamıyordum Ve en sonunda yorulup çekilmiştim sessizliğime. Uzun ve sessiz bir yalnızlık ertesiydi gelişin Donup kalmıştım gözlerinde ve sonra yavaş yavaş yüreğime inmişti yüzündeki masumiyetin. Nerden bilebilirdim yaman bir oyuncu olduğunu senin. Bildiğim en yetenekli oyuncu bendimSevmeden sevdiğime inandırabilirdim. Gerçekle yalanı da anında ayırabilirdim,sarraf gibiydi gözlerim,sahteyle gerçeği kolay sökerdim .Gözlerinde kayboldu bütün meziyetim
Gözlerim
Tek bir tatlı anısı olmayan yaşantımda, sadece, bebek denilecek yaşta parlak gülümsemelere sahip olmuştu, gözlerim. Sonrası bir kara perde zaten,sadece yüzümdeydi gülümsemelerim,ve inanırdı herkes mutluluk naralarına,nidalarıma Dedim ya, bildiğim en usta oyuncu bendim Seninle güldü seneler sonra ilk defa, hani o sadece senin olan, sevgi dolu dediğin, bir ömür biçtiğin gözlerim,gözbebeklerim Hele bir de senin gülümsediğini görünce nasıl da sevinirdim, zaten hep gülümsemendi en büyük dileğim
Uzun bir sessizlik ertesi, gerçekten sevebilmiştim İlk defa Bu kadar çok
Sana, bana bir kader yazma hakkı vermiştimSen uzatacaktın ellerini, ben tutacaktımSonra senle beraber senin yazdığın kaderi yaşayacaktımUzattın,tuttum Bilseydim uçurumdan sarkıtıp beni,bırakacağını ellerimi,inan ki tutmazdım Kader diye bir okyanusun ortasına dibe vurmaya bırakacağını bilseydim,bırakmazdım kaderimi ellerineSevmezdim,sevmezdim,vakitlice hükmederdim yüreğimeAh!Büyümezdin beni ezip, öylece
54xe5.gif

Bittik! Bittim! Çünkü gittim! Çünkü gitmiştin!
Aslında gidiyorum demem bütün günahı kabullenişimden ibaretti, sen zaten gidecektin Gidecektin,hatta gitmiştin! Ben Yine ben Benle başbaşa Yine yalnız
Tüm suçlusu benim şimdi bu ayrılığın, bu yalnızlığın Sana bitsin diyebildiğim için Tek hatalı benim, beni sensiz senliliğimle boğmana rest çekebildiğim için Seviyorum derken aslında hiç sevmediğini gördüğüm için Anladığım için, ne kadar usta bir oyuncu olduğunu ve anladığım için oyununa kurban olduğumuYa da gerçekten sevmiş olsan da sevmediğini hissettirdiğin için,beni hergün biraz daha sensizliğe terkettiğin için Evet, ben hatalıyım Evet, günahkar benim,tüm günahlar benim
Sen hiç hata yapma sevgilim!
Tek suçlu benim Evet benim Sen; günahsız Beni attığın yalnızlığın günahı kimin? Hayatımda ilk defa bir insanın sesine muhtaçken, bırakılmışlığımın günahı kimin? Seviliyor olduğunu sanıp kendini bir anda sevgisizliğin ellerinde ölüm kalım savaşı veren yüreğimin vebali kimin? Herşeye beraber dayanırız,yıkılmayız diyerek verilen sözlerin terkedişi kimin suçu, söyle kimin? Ve sayamadığım onca şeyin? Hani tek kadının ben olacaktım senin? Günahı kimin şimdi bu kimsesizliğimin?
Yo!
Sen masumsun Tenine gün değmemiş bebekler kadar Benim, hepsinin suçlusu değil mi? Ah! Sen,sen hiç hata yapmazsın ki(!) Tüm günah benim Benim! Çünkü sevdim
54xe5.gif

Yo!
Sen sevdim deme sakın bana!
Seni sevdim demen yetmiyor hayata ve de bana
Çünkü
Çünkü sevseydin,anlardın,anladığını anlardımSevseydin,haykırışlarımı duyardın,duyduğunu duyumsardım,sevseydin bırakmazdın,tutardım ellerinden,gitmez,döner ve sana sarılırdım yeniden Dahası, silemezdin, unutmazdın böyle kolayca,unutamazdın zaten Eğer sevseydin
Ve şimdi ben, hani o sözüm ona bir zamanlar sevdiğin ben, beddua etmeyeceğim senin için,kimseye etmediğim gibi halen dualarımdasın Yüzün gülümsesin Üstelik sen bana yirmisenedir özlediğim bir şeyi verdin Seninle gülümsedi gözbebeklerim Evet,dualarımdasın,gülümsemelisin, ama önce gözyaşlarımın hesabını ödemelisin,bana değil de, hayata
Sen yaman oyuncusun, öğrendim, hesabını kolay ödersin Hatta "Üstü kalsın hayat" bile dersin Sonra gülümsersin
Ya da boşver, günahların benim nasıl olsa, onu da ben öderim senin adına Ki alacağım var hayattan Yığınla
54xe5.gif

Hesabın bitti!
Kendine iyi bak Veda
Hesap bitti!
Üstü kalsın hayat!
Sakın ola onun gülümsemelerine dokunma! Hani bazen birilerine birşeyler ısmarlarız ya, benden olsun bu da! Tuz tadında! Yaş tadında! Yas tadında!

Geri