1. Makaoo1

Makaoo1 Forum Okuru

Üstüme boşalmıştı acaba bende Hamilemiyim olabilir miyim kızlar reglim gecikti

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Makaoo1 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba erkek arkadasimla surunerek vajinel bolgemin ust kısmına boşaldı daha sonra peçeteyle sildik adetim 14 gün geçikti ama hiç bir hamilelik belirtileri yok sizce napmalıyım

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Tedbiren gebelik testi yapın..Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir..

Üstüme boşalmıştı acaba bende Hamilemiyim olabilir miyim kızlar reglim gecikti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  2. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  3. akıntım var kızlar benim hamilemiyim acaba

akıntım var kızlar benim hamilemiyim acaba

Mrb.. Size bi sorum olacak arkadaşlar adetime az bi süre kaldi ve biz 4aydir korunmuyoruz çok sulu akintim var kokusuz normalde kati oluyordu ve bu ay ilaç kullandim acaba ilaç icinmi öyle yoksa hamilelikmidir arkadaşlar..
  4. Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Meraba ben 1 yillik evliyim ve bebek istiyorum en son 15 haziranda regl oldum 19unda bitti 15 temmuzda regl olmam gerekti ama 26 temmuzdan 28ine kadar az az kan geldi ve yine bu ay normalde 15inde gelmesi gerekti ve hala gelmedi doktora 5 ay once kasik agrisiyla gittim ultrasonda kist var ama regliyle bir akar hamilelige zarari olmaz dedi hamilemiyim ?
  5. Hamilemiyim üstüne mi gördüm neden regl olmuş olabilirim ?

Hamilemiyim üstüne mi gördüm neden regl olmuş olabilirim ?

Merhaba Bizim eşimle, ben adet olmadan 2-3gün evvel ilişkimiz oldu... normalde kendisi korunuyor... Adet oldum gibi ama bir tuhaflık var... leke şeklinde oldu... bir pet ancak kirlenmiştir... bu durum 4-5 gün sürdü ve bitti... Benim sorum şu... Hamile olabilirmiyim ??? Eczanedeki tesrlerden yaptım. Negatif çıktı... Gebeliğin erken dönemlerinde bu testler kesin sonuç verirmi... Acaba üstünemi...

Sayfayı Paylaş