Üstümüz giyinikti yinede Hamile olabilir miyim

merakımdansor

Yeni Üye
Üye
Üstümüz giyinikti yinede Hamile olabilir miyim
Ben de ic çamaşırı ve pijama onda boxer vardı sevgilimle hafif cinsellik olan bi gece geçirdik boşalma oldu mu bilmiyorum fakat bana bişey gelmedi dediğim gibi kıyafet vardı ben de sabah evden çıkarken altıma yapmış hissi verecek sekilde ıslaklık geldi benden iç çamasırı mı değişmek zorunda kaldım bunun nedeni nedir.O günden beri midemde yanma kasığıma iğne batma hissi ve sık sık tuvalete gidiyorum internetten baktığımda her birine hamilelik belirtisi diyor sizce böyle bisey mümkün mü içe bosalma olmadan yardımcı olun lütfen moralim çok bozuk:(

Selamlar, Buna benzer bir soruyu da tahmin ediyorum ki kayıt olmadan önce sordunuz. Yaşadığınız veya yaşadığınızı zannettiğiniz herşey tamamen psikolojik. Asla hamile edğilsiniz. İçe boşalmaa olmadan hamile asla kalına maaaaaz :D:D

Bosalıp bana degme ihtimali falan olamaz dimi asla kıyafetlerım cıkmadı daha once soru sormamıstım bu ilk sorusum tesekkur ederım gercekten beni cok mutlu ettınız❤️

Selamlar sevgili küçüğüm. Siz mutlu olasınız diye değilde, doğrular ne ise onları söylüyoruz. Kıyafet varken hamile kalamazsınız ters ilişki ile hamile kalamazsınız.

Sevgiler

Merhaba, Tam olmayan bir birliktelik sonrası, çamaşır veya giysiye boşalma olduğunda hamilelik yok denecek kadar azdır.Bu durumda hamilelik tek bir koşulda olabilir.Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan vajina ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır.Böyle bir durum varlığında yani bir şüphe durumunda ise yapılması gereken beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.Detaylı bilgiler için aşağıdaki linki ziyaret ediniz..

Elbise Ve Çamaşır Varken Birliktelik De Hamile Kalınır Mı?

Geri