Ustune görme gebelik testi

E

Esra4545

Forum Okuru
Ustune görme gebelik testi
Merhaba , üstüne görmeden kaç gün sonra idrar testi yapılsa doğru sonucu verir

Ama ben adet gbi üstüne gördüğümü düşünüyorum, eğer bunun adet mı üstüne görme mı anlamak için o kanama bitince test yapsam çıkar mı adet gecikmem olmadı gününde kanamam oldu, ama emin olamadm

Hanımefendi tekrar ediyorum gebelik testleri gecikme olunca yapılır. Ha sizin adetiniz daha önce gerçekleştiyse ardından da bu lekelenmeler olduysa testi yapın.

Aynen , öyle bı kananmam oldu arkasından test yaptım negatif çıktı , k. Bakmayın . Sormak istediğim üstüne görmeden hemen sonra idrarda cikarmiydi .

Rica ederim.Gebelik söz konusu olsaydı testiniz pozitif olurdu. Üstüne görme ile ilgili bir kaç bilgi vericem size .Üstüne görme kanaması mens gibi yoğun olmaz. Bir kaç damladan ibarettir. Ayrıca bir kaç gün yada 1 hafta sürebilir. Anladığım kadarıyla normal döngüde adetiniz gerçekleşmiş ardından lekelenme olmuş. Bu lekelenme sadece gebelikten ötürü olmaz. Hormonal bozukluktan rahim kaynaklı bir sorundan dolayı olabilir. Durumunuzdan net olarak sonuç almanız için hcg testi yapın. Evde yapılan idrar testleri bazı nedenlerden dolayı hatalı sonuç verebiliyor..

Geri