1. busraalpaslanturk

busraalpaslanturk Forum Okuru

üstüne görme mı oldum yoksa regl mı anlayamıyorum

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında busraalpaslanturk tarafından paylaşıldı.

ıyı akşamlar ben 11 temmuzda relg oldum daha sonra 11 agustosta eşimle bırlıkte olduk fakat korunduk regl olmam gerekırken relg ım 21 agustosta oldu 3 gun gıbı kısa surdu normalde 4 5 gun arası surerdı ve yumurtalıklar da akıntıda oldu acaba hamıle olma ıhtımalım varmıdır uyuyamıyorum herhangı bı test yaptırmadım

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.281
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Birliktelik esnasın da korunmuşsunuz. Gebelik söz konusu değil.Mensiniz çok ileri bir tarihte gerçekleşmiş. Hekime görünüp muayene olun.

üstüne görme mı oldum yoksa regl mı anlayamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

üstüne görme üstüne görmede hamilelik ne zaman belli olur görme yaşayanlar arkadaşlar hamile olupta üstüne görme olayını yaşayan var mı?Benim bu ay adetim 3 gün gecikti.sonra ilk olarak kahverengi bir akıntım oldu.ondan sonraki gün 2 gün süren bir kanamam oldu.3. gün kanama bitti ama ara ara kahverengi akıntı geliyor.daha test yaptırmadım erken diye düşünüyorum ve aslında hamilelik...
  2. Adetmi oldum yoksa bu kanama üstüne görmemi?

Adetmi oldum yoksa bu kanama üstüne görmemi?

üstüne görme nedir,yerleşme kanaması nedir,adet kanamasını diğer kanamalardan ayırd etme,üstüne görme,yerleşme kanaması,kanamanın az olması hakkında bilgiler Her kadın zaman zaman adet düzeninde sapmalar, gecikmeler ya da ara kanamalar yaşayabilir. Normal insan hayatında yaşanılan stresler, sıkıntılar, ani kilo değişiklikleri, spor, üzüntüler gibi pek çok faktör adet düzenini...
  3. Kanamam oldu bu üstüne görme mi yoksa HAMİLEMİYİM ?

Kanamam oldu bu üstüne görme mi yoksa HAMİLEMİYİM ?

eşimle birlikte olduğumuzdan yaklaşık oniki gün sonra kanamam oldu ama çok azdı ve uzun sürdü acaba hamile kaldımda üstüne mi gördüm yoksa adet mi oldum karar veremedim .s normal adet tarihi günümde evde test yaptım negatif çıktı ama karnımda tuhaf bi sızı oluşuyo hareket ederken hamile olabilirmiyim lütfen acil cevaplarınızı bekliyorum...
  4. Silikon implantınız yuvarlak mı yoksa şekilli mi olsun?

Silikon implantınız yuvarlak mı yoksa şekilli mi olsun?

silikon implantınız yuvarlak mı yoksa şekilli mi olsun,implantınız yuvarlakmı şekillimi olmalı,silikon implantınız damla silikonmu yuvarlak silikonmu olmalı Silikonla göğüs büyütme operasyonlarında kullandığımız implantlar, operasyonu yaptırmayı düşünenlerde cevaplanması gereken sorulara neden oluyor. Saline ve silikon implantlar arasında karar vermekte zorluk çekiliyor. Günümüzde...
  5. Alzheimer mı yoksa bunama mı?

Alzheimer mı yoksa bunama mı?

alzheimer nasıl teşhis edilir,alzhemirmı bunamamı,alzhemier davranışı nasıl değiştirir,alzheimer beyni nasıl etkiler,alzheimer nasıl ilerler,alzheimer ilaçla tedavi edilirmi,alzheimer hastasına bakmanın zorluğu,alzheimer hastası neden saldırganlaşır Yaşı ilerleyen sevdiklerimizin unutkanlığının da ilerlemesi aslında çok normal. Peki, yaşa bağlı unutkanlıkla Alzheimer hastalığını birbirinden...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş