Etiketler:
  1. Hayalimm315

Hayalimm315 Forum Okuru

Üstüne görme nasıl olur

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Hayalimm315 tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler bu üstüne görme nasıl olur, üstüne görme nasıl anlaşılır yardımcı olurmusunuz ?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Üstüne görme nedir, üstüne görme belirtileri nelerdir üstüne görme hakkında tüm detaylı bilgileri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Gebelikte Üstüne Görmek Nedir?

Üstüne görme nasıl olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üst görme :(

üst görme :(

üst görme öncelikle herkeze iyi günler dilerim.. ben dün üye oldum ve burdaki soruları yanıtları çok okudum. benimde sorum olucaktı belirti gibi geldide bana ben günümden önce oldum ve 3 gün gibi bişey sürdü mide bulantılarım oldu ve halada oluyor.bu belirtileri üzerine test yaptım ama yanıt olumsuz oldu :( ama sanki içimde bi his hamileyim gibi geliyor
  2. hamilelikte 3 ay sonra üstüne görme olur mu

hamilelikte 3 ay sonra üstüne görme olur mu

ben[ı]im adetim şubatın 26 sında oldu şubattan mayısın 15 ne kadar adetim olmadı mayısın 15 de 3 günlük az az kanama oldu doktorada gidemedim acaba üstüne görme olabilirmi bana yardım eder misiniz [/ı]
  3. Üstüne görmemi

Üstüne görmemi

Ben gecen ayın 4 adet oldum üzerinden 45 gün gecti nomalde günümden 15 gün icinde ilaki olurdum düzesilgim hep vardı bu ay 15 günde yani bu gün zsabah cok az bi kanamam oldu daha hic kanım gelmedi midem cok bulanıyo sancımda varki tane hamilelik testi yaptım negatif cıktı anlmadım bi yardımcı olurmusunuz
  4. Azar azar adet görme üstüne görme midir nasıl anlayabilirim ?

Azar azar adet görme üstüne görme midir nasıl anlayabilirim ?

Merhaba iki ay önce ilişkiye girdim ve bir ay düzenli adet gördüm ama bu ay adetim gelceği zaman bir iki gün damla damla geldi bugunde bi garip ve az geldi hala adet zamanındayıım azar azar geliyo ama bu üstüne görme dedikleri şey olabilirmi yada tam adet gördükten sonra hamile kalına bilirmi
  5. Adette üstüne görme nasıl anlaşılır b üstüne görme mi kızlar ?

Adette üstüne görme nasıl anlaşılır b üstüne görme mi kızlar ?

Merhaba arladaslar ben surtunme yoluyla iliskiye girdim daha oncede yazmisdim buraya ama baya pantolon falan vardi ustumuzde 8 gun sonra adet gordum duzenli bir sekilde adetimin ustinden 26 gun gecti yani adetime daha 4-5 gun falan vardi ama bugun adet oldum ama kasiklarim cok siddetli agridi ve midem cok fena bulandi ama sonra gecti ve galiba kanama devam ediyor ama pekde diyil sizce bir ay...

Sayfayı Paylaş