Üstüne görme yaşayanlar bu üstüne görme mi

Thalia245

Yeni Üye
Üye
Üstüne görme yaşayanlar bu üstüne görme mi
İyi geceler uzun zamandır yoktum ve adetimden 5 gün önce yani 9 mayısta iç çamaşırım hafif kirleşmişti siyah olduğu için pek anlayamadım ne olduğunu ve akşamına pet koydum hastalandım diye hiç bi şey yok ve ertesi sabah çok az bi damla şeklinde pembemsi gibi lekelenme olmuş neyse o pet öyle kaldı ve pet değiştirdim ertesi gün gene bi iki damla şeklinde gelmiş bi daha yok yani 2 3 gün çok çok az bi iki damla şeklinde rengli gibi değil ve 15 Mayıs pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım kist olabilir mi diye düşündüm çünkü kist bi ara çok oluyordu ve kist olduğu zamanlarda lekelenme durumlarım oldu ama onlar daha farklıydı bu sefer ki gibi değil nette pembe lekelenme nedenleri yazdım ilk başta seçenek olarak üstüne görme gebelik belirtisi vs diyo ama ben hamile olduğumu düşünmüyorum işin açıkcası genede Allah biliyor uzun zamandır evliyim hiç korunmasız ilişkimiz var o yüzden şimdiye kadar olmadı bundan sonrada olmaz diyorum sizce ne olabilir tepki almamak için foto atmak istemedim bu arada NOT: Bugün gebelik testi yaptım negatif pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım. Şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olacak olan herkese iyi geceler dilerim

Selamlar hayatım öncelikle aramıza hoş geldin. Konuyu tabiki doğru yere açmışsın. Yazdıklarını dikkatli şekilde okudum. Aslında yazdıklarından yerleşme kanaması olduğu kuvvetle ihtimal oluyor ama gene de bilinmesi için bir kaç gün daha beklemen gerekiyor. Hamilelik testi yapmışsın ve sonuç negatif çıkmış. Çok yeni olan gebeliklerde test sonuç vermeyebilir sana tavsiyemiz beta hcg kan testinden hamileliğe baktırmak yönünde olacaktır. Diler isen üstüne görme gibi aşağıda yer alan konularımızı incele hayatım.

Selamlar hayatım öncelikle aramıza hoş geldin. Konuyu tabiki doğru yere açmışsın. Yazdıklarını dikkatli şekilde okudum. Aslında yazdıklarından yerleşme kanaması olduğu kuvvetle ihtimal oluyor ama gene de bilinmesi için bir kaç gün daha beklemen gerekiyor. Hamilelik testi yapmışsın ve sonuç negatif çıkmış. Çok yeni olan gebeliklerde test sonuç vermeyebilir sana tavsiyemiz beta hcg kan testinden hamileliğe baktırmak yönünde olacaktır. Diler isen üstüne görme gibi aşağıda yer alan konularımızı incele hayatım.

Ve Aleyküm Selam evt yaşadığım ve anlattığım duruma göre yerleşme kanaması gibi ama dediğim gibi hamile olabileceğimi düşünmüyorum şimdiye kadar olmadı bundan sonrada olmaz ‍♀️ diye düşünüyorum buraya yazmadan önce bu tarz konuları çokkkk okudum artık bazı konularda çok bilgiye sahibim çünkü bi ara bebek için bazı sitelere katıldım netten ayrıyetten araştırmalar yaptım vs vs yani insanın ne kadar bilgisi olursa olsun işte böyle bazı konular olunca ister istemez kuşkuya düşüyor yaşımda bu arada 40 istemsizce bide acaba menepoz mu diyorum bi sürü deli sorular yani kafamda kısacası testi 16 Mayıs yani dün yaptım adetimi 1 gün geçmişti gene doktor yolu görünüyor hakkımızda hayırlısı demekten başka çaremiz yok bu arada teşekkür ederim ☺️

Bu arada hiçbir şekilde gebelik belirtiside yok ve konuyu düzenlemek istiyorum ama yapamıyorum neden acaba

Geri