ustune gormemi?

M

merabameraba

Forum Okuru
ustune gormemi?
Merhaba Beyza hanim.Adet donemim en son 21.05.2016 ve 23.06.2016 fakat son adetim gecikti ve 30.07.2016 geldi. Kanama bana gore oncesine gore az ama rengi kirmizi ve pihtili bi sekilde geliyor.Suan 2. gunum ama miktari biraz az oldugu icin endiseleniyorum. 17.07.2016 bir anal iiliskim oldu fakat bosalma olmadi ve uzun sureli olmadi en fazla 1-2 dakika . Iliskinin kolay olmasi icin tukuruk kullandik ben hemen kilodumla sildim birazini. 13 dakika boyunca ayaktaydim daha sonra tekrar guzelce vajinami falan sildim.

Endisem ise eger o tukurugun icinde zevk suyu bulunuyorsa benim vaajinama gelip acaba hamile kalma ihtimali var mi?29 temmuzda idrar testi yaptim ve negatif cikti. Aksam saat 9 gibi kirmizi kan geldi fakat sonra biraz durdu ve 30 temmuzda onceki adetimde oldugu gibi agrili bir sekilde adetim geldi.Bu kanamalarin ustune gorme olmasindan korkuyorum fakat kanin rengi kirmizi ve pihtili ayrica goguslerimde de hicbir agri yok. Onceki adetlerimde de gogus agrim olmazdi. Sizce bu sekilde hamile kalinitr mi ve bu kanama ustune gorme olabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
4 agutosta test yaptim negatif cikti kesinlikle gebelik yoktur degil mi?

Geri