1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

üstüne görmüş olabilir miyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var ben 3 aylık evliyim bu ayın 8 inde regl oldum tam gününde gece 11 de ama 10 u sabahı adetim bitti araştırdım üstüne görmek diye bişey varmış aceba olabilirmi benim durumumda olan varmı normalde 6 gün sürer ve çok yogun olurum ama 2 gün çok az oldu bu ayın 12sinde kan testi yaptırdım negatif çıktı şimdi muallaktayım aceba varmıdır.

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Kan testi doğru sonucu vermiştir diye düşünüyorum, çünkü günlük değerleri bile kanda tespit edebiliyorlar bu durumda yinede size önerim bir hafta sonrasında içiniz rahat etsin diye bir daha kanda baktırabilirsiniz..

üstüne görmüş olabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her Anne Adayı Kanunlara Göre Kürtaj Olabilir mi ?

Her Anne Adayı Kanunlara Göre Kürtaj Olabilir mi ?

kürtaj, ne demektir, bebek aldırmak hakkında, hangi şartlarda, ne zaman, yasakları varmı, engel olan durumlar nelerdir Her isteyen istediği zaman kürtaj olabilir mi ben bunu merak ettim meleklerim ve araştırmaya karar verdim. Diyelim ki istemsiz hamile kaldınız bu bebeği aldırmanız gerekiyor ama unutmamalı ki kanun var adalet var hangi şartlar altında bu kürtajı gerçekleştirebilirsiniz ?...
  2. Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Hanımlar merhaba Aranıza yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açmışımdır 8 buçuk aylık evliyim, uzun zamandır bebek istiyoruz. En son reglim 6 aralık tarihinde gerçekleşti gecikme üzerine ocak ayında doktora gittim fakat ultrason da gebelik goremedi beta HCG ise 2.0 çıktı doktordan 6 gün sonra lekelenme seklinde kahverengi akıntı oldu ve 4 buçuk 5 gun gün sürdü hala regli olmadım herhangi...
  3. üstümüzde kıyafetlerle sürtündük hamile olabilir miyim ?

üstümüzde kıyafetlerle sürtündük hamile olabilir miyim ?

İyi günler. Şubat ayının 11 inde erkek arkadaşımla üzerimizde kıyafetlerimiz varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık sonrasında erkek arkadaşımda boşalma gerçekleşti ve spermleri elime bulaştı. Peçeteyle sildim sonrasında lavaboya gidip 1-2 defa sabunla yıkadım ellerimi. Daha sonrasında vajina böylegesini yıkadım. 13 ünde adet gördüm normal zamanından 2 gün sonra gerçekleşti kanamam. Adet mi...
  4. Kasıklarımda ağrı var acaba Üstüne mi gördüm???

Kasıklarımda ağrı var acaba Üstüne mi gördüm???

Merhaba aranıza yeni katıldım arkadaşlar . 2017 .23 ocak ta adet oldum. Adetim 28 günde 1 hiç şaşırmaz ama bu ay şubatın 16 sında oldum ama normal adet kanaması gibi değildi 3 gün sürdü her 3 günde pembemsiydi 4. Günde kahve rengi 3 damla akıntı geldi ve ben 4. Gün evde gebelik testi yaptım negatif çıktı bütün belirtiler hamilelik belirtisiydi . Şaşırdım kaldım sizce gebelik varmı üstüne...
  5. Hamilemiyim üstüne mi gördüm neden regl olmuş olabilirim ?

Hamilemiyim üstüne mi gördüm neden regl olmuş olabilirim ?

Merhaba Bizim eşimle, ben adet olmadan 2-3gün evvel ilişkimiz oldu... normalde kendisi korunuyor... Adet oldum gibi ama bir tuhaflık var... leke şeklinde oldu... bir pet ancak kirlenmiştir... bu durum 4-5 gün sürdü ve bitti... Benim sorum şu... Hamile olabilirmiyim ??? Eczanedeki tesrlerden yaptım. Negatif çıktı... Gebeliğin erken dönemlerinde bu testler kesin sonuç verirmi... Acaba üstünemi...

Sayfayı Paylaş