Utanarakdan itiraf edıyorum : (

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Utanarakdan itiraf edıyorum : (
Utanarakdan itiraf diyorum annemden gizli abimle sigara içiyorum...Biliyorum zararlı bir şey yapıyorum ama napiyim,abim sayesinde alışkanlık oldu...abime bazen kızıyorum nıye alışdırdı diye...annemın öyrenmesınden çok korkuyorum ve felaket vıcdan azabı çekıyorum...annemı kandırıyorum..çok utanç verici..:shootout:

Canim yol yakinken birak,sandigindan daha cok zarari var,sadece kendini kandiriyorsun aslinda.Ben 4 yil once biraktim ve cok rahatim su anda,8 yila yakinda icmisimdir hatta gunde bir paketten fazla.Birakmak insanin elinde,bir gun yokusu cikamayinca birakmam gerektigini ve ileride iki paketin bile yetmeyegini anladigim gun bir daha icmedim,inanki icmemek cok zor oldu,icmek ne kadar kolaydi.

arkadaşlar yapmayın yaa.kendinizi düşünün.benim eşimde içiyor ve bırakamıyor neden çünkü istemiyor.sigara benim için hep sevdiğim kişilerle beraber olma zamanımı kısaltan bi olay gibidir.bırakmaya çalışın bence

hımmmm üzüldümm cnmmm yahhh ama anneni kandırmak değil kendini kandıryorsun gizli gizli sigara içmen saglığını tehliye atar yani öğüt vermek değil ama cidden br ay sonra sigara içtiğin belli olur konuşman değşir ses tonun ayrıca ellerin sararır dişlerin sararır sacalrın sigaranın kimyasak etkisiyle yaglanır cildin rengini kaybeder eski sen olmazsın yane o yüzden içme meleğim..... öpüldün önce kendine saygı ver ve bedenini sev.... :)

Geri