utandıran anlar

baktım kimse yazmıyor ilk ben yazıyım:
geçenlerde okulda arkamda mehmetali almanca dersindeyiz.
öğretmen bize bir şarkının türkçeye çevirmemizi istemişti bizde çeviriyorduk öğretmende bu arada kafayı vurmuş uyuyor.
bnm elimdede cailou resimli süt içiyom(bn 9 a gidiyorum bizim kantinde cailou lu süt var muzlu çilekli kakaolu bn çilekli içiom)mehmetalide elimde ki sütü görünce sınıfın ortasında bağırdı hasibe (ismim) facebook una en çok izlediği filimlere cailou,peppe,keloğlan yazmış dedi bende çok utandım..

ben okulun tvoletinden çıkıyodum ve bir ses duydum arkama baktım ablam bana çağrıyor eliyle eteğin demeye çalışıyo bi baktım benim etek kilotlu çorabın içinde kalmış ALLAH 'tan erkek yoktu ama yinede utandım.

ben parkta oyun oynuyordum ve beni seven kişi beni sevdiğini açıkladı ve ben çok utandım annem camdaydı bizi duydu ve ben eve gidince bana ceza verdi:beybi:

benşm bir de başıma çok kötü bir olay geldi bir gün annem bena ekmek almaya bakkala gönderdi geçen sene bakkala gittim benden önce biri varda o dedi ki çocukta var(ben benden bahsediyor sandım) bir çikolata alayım da vereyim dedi.
ben adama yok abi bençikolata istemem dedim
ama adam bir gülldü bir güldü anlatamam meğer adamınn evine misafir gelmiş misafirin çocuğuna alıyor muş çıkolatayı ama ben nasıl utandım anlatamam.

bundan iki sene önce başıma bundan on kat daha kötü bir olay geldi.
bizim orada sehiriçi diya otobüsler var öğrenci 1 ytl tam 1,50 ytl neyse ben bindim bende de sadece 1 ytl var biner binmez adama parayı verdim bir süre sonra bizim okuldan hocanın biri bin(dersimize giren ve erkek) neyse ben hoca ile göz göze gelmemeye çalıştım tam ineceğim yere geldim ''müsaid bir yerde inebilir miyim dedim'' adamda demez mi ücreti ver diye bende dedimki yok abi ben sana biner binmez verdim dedim
ama adam anlamıyor sen bana hiç para vermedin diyor adam epey bi ısrar edmeye başladı neyse bizim hoca ÇIKARDI PARAYI VERDİ şoföre ama ben nasıl utandım bir bilseniz ölsem daha iyidi valla..

benşm bir de başıma çok kötü bir olay geldi bir gün annem bena ekmek almaya bakkala gönderdi geçen sene bakkala gittim benden önce biri varda o dedi ki çocukta var(ben benden bahsediyor sandım) bir çikolata alayım da vereyim dedi.
ben adama yok abi bençikolata istemem dedim
ama adam bir gülldü bir güldü anlatamam meğer adamınn evine misafir gelmiş misafirin çocuğuna alıyor muş çıkolatayı ama ben nasıl utandım anlatamam.

:puhas::puhas::puhas::puhas::puhas::puhas::puhas::puhas:
catladimmm ya gülmekten gece gece hic gulesim yoktu ALLAH IYILIGINI VERSIN :D:Dhahaha

bundan iki sene önce başıma bundan on kat daha kötü bir olay geldi.
bizim orada sehiriçi diya otobüsler var öğrenci 1 ytl tam 1,50 ytl neyse ben bindim bende de sadece 1 ytl var biner binmez adama parayı verdim bir süre sonra bizim okuldan hocanın biri bin(dersimize giren ve erkek) neyse ben hoca ile göz göze gelmemeye çalıştım tam ineceğim yere geldim ''müsaid bir yerde inebilir miyim dedim'' adamda demez mi ücreti ver diye bende dedimki yok abi ben sana biner binmez verdim dedim
ama adam anlamıyor sen bana hiç para vermedin diyor adam epey bi ısrar edmeye başladı neyse bizim hoca ÇIKARDI PARAYI VERDİ şoföre ama ben nasıl utandım bir bilseniz ölsem daha iyidi valla..

bu kotu olmus buna gulmedim aksine uzuldum :(

ablam ve yeğenimle bir alışveriş merkezindeydik. bir mağazada gezerken satış görevlilerinden biri (ablamın incecik benim kilolu olmamdan dolayı tabiii :18:) bana '' hamilemisiniz? '' dedi :sinir: nasıl utandığımı anlatamam. kendimi o kadar kötü hissettim kii. hemen oradan uzaklaştık tabii,, ama o anı hiç unutamam. :cry:

Geri