Ütüleme Epilasyon Yaptıran Varmı ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Ütüleme Epilasyon Yaptıran Varmı ?
Lazer epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhtesem ütüleme epilasyon Lazer sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle kıllarınızdan kurtuluyorsunuz. Genital bölge lazer epilasyon bilindiği üzere en hassas bölgedir ve bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor.ütüleme epilasyon nasıl yapılır.jpg


Cihazlarda zaten kontak soğutma da var. Yanık bir yana, ağrı da tamamen ortadan kalkıyor. ütüleme lazer uygulaması masaj rahatlığına dönüyor. Ütüleme, hız da getiriyor, seanslar çok çabuk bitiyor. Masaj rahatlığının bir başka nedeni, uygulamanın sabit atışlarla değil, başlığın deri üzerinde "ütü yapar gibi" gezdirilerek yapılması. Bu nedenle uygulama tekniği "ütüleme" olarak adlandırılıyor.


Ütüleme Epilasyon 2009 yılında Alma Lasers Türkiye Distribütörü STS LAZER firması tarafından markalaştırıldı ve bu marka hızla zirveye oturunca taklitleri de bir hayli arttı, bugun hali hazırda onlarca ucuz uzakdoğu taklidi bulunuyor ve maalesef bu cihazlar ile uygulama yaptıran ve bu cihazlara yatırım yapan kişilerin memnuniyet oranları oldukça düşük.Ütüleme Lazer teknolojisi "Alma Lasers" patentlidir ve taklitleri de hızla türemektedir bu yüzden sadece, Soprano ICE, Soprano XLi Soprano Accord, Spa SHR ve Harmony XL ile ütüleme uygulaması yapabileceginizi unutmayınız, ucuz taklitlerinden sağlığınız icin sakınınız. Ayrıca dört mevsim acısız ve yan etkisiz uygulanan tek teknoloji.Ütülemede bu biraz daha ileri götürüldü, atış enerjisi dörtte bire kadar düşürüldü, saniyede 10 atış yapılıyor. Pals süresi 20 ms (uzun pals!), pals aralıkları 80 milisaniye. 80 milisaniye aralıkta, derin yerleşimli, muhafazalı ve epidermisten çok daha büyük kitleli kıl, aldığı ısıyı muhafaza ediyor. İncecik epidermis ise bu sürede aralıkta hızla soğuyor. Ardından bir atış daha geliyor. Atışlar sırasında epidermiste gezdirilen (ütüleme) soğutmalı kontak prob, epidemisin ısısını sürekli alıyor.
Dikkat: Taklit Ütüleme Epilasyon cihazlarına dikkat ediniz!
 

Benzer İçerikler

H
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
hacertan
H
A
Cevaplar
1
Görüntüleme
4K
sezen822
S
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Üst