1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  Uyanışın 12 belirtisini biliyor musunuz?

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  uyanışın 12 belirtisi ruhsal uyanış shaumbra ne demek shaumbra nedir
  Gece olur uykumuz gelir ve güzelce uyuruz.Uyurken bir çok rüya görürüz yada bir rüyayla sabahlarız.Peki uyandığınızda kendinizi nasıl hissedersiniz?Ben genelde yorgun ve stresle uyanırım.Bazende öyle bir uyanırım ki yüzümde anlamsız bir gülümseme olur.
  Peki siz uyanışınız nasıl olduğunu ne anlama geldiğini belirtilerini biliyomrusunuz.?Açıkcası bende bilmiyorum.Acaba belirtileri ve sbeepleri neler.?Buyrunuz okuyalım:):):)
  [​IMG]
  UYANIŞIN ONİKİ BELİRTİSİ

  1) Bedensel ağrı ve sızılar. Özellikle sırt, bel ve boyun belgesinde. Bu ağrılara yoğun bir DNA değişimi neden oluyor. Bu ağrılar geçicidir.​


  2) Nedensiz derin bir üzüntü. Geçmişini geride bırakıyorsun, sadece geçmişini değil, bütün yeniden doğuşun yol açtığı karmaları. Tıpkı eski evden yeni bir eve taşınırken geride bıraktıkların için üzüldüğün gibi, geçmiş yaşamlarla da vedalaşmak üzüntüye yol açıyor. Bu üzüntü geçicidir.
  3) Nedensiz gözyaşlarına boğulmak. Bu da tıpkı iki numarada belirtildiği gibi ortaya çıkıyor. Ağlamak iyi gelir ve sağlığa da yararlıdır. Ayrıca eski enerjiler bu yolla dışarı atılıyor. Bu da geçici bir durumdur.
  4) Mesleki hayatta ani bir değişim. Bu çok yaygın bir durum. Sen değiştiğin zaman çevren de değişiyor. Kendine nasıl uygun bir iş bulacaksın diye dert etme. Çünkü bu da geçici bir durum. Şu anda geçiş dönemini deneyimliyorsun. Hayal ettiğin işi bulana kadar farklı farklı iş kollarında kendini çalışıyor bulursan şaşırma.
  5) Aile ve akrabalardan uzaklaşma. Karmaların dolayısıyla ailenle aranda bağ vardı. Ancak bu karmalar çözülürken aile ve akraba ilişkilerinin de çözülmesi çok normal. Kendini aile ve arkadaşlarından uzaklaşıyor gibi hissedebilirsin. Bu da geçici. Korkma. Yakın bir zamanda söz konusu kişilerle farklı bir düzeyde yeni bağlar kurabilirsin. Ancak bu kez söz konusu ilişkilerin eski karmalardan arınmış ve yeni enerjiye demirlemiş olacak.
  6) Uyku düzeninde bozulma. Tahminen geceleri 02.00 ile 04.00 arasında uyanıyorsun. Kafanda bin bir konu seni meşgul ediyor. Bazen da sadece nefes almak için uyanıyorsun. Endişe etme. Eğer tekrar uyuyamıyorsan kalk ve hoşuna giden şeylerle meşgul ol. Bu durum da geçici.
  7) Kabus görme. Savaşlar, katliamın yanı sıra korkunç varlıklar tarafından takip edildiğini rüyalarında görüyorsan korkma. Çünkü kelimenin tam anlamıyla eski enerjiyi üzerinden atıyorsun. Savaş, katliam, takip edilme ve korkunç yaratıklar tam da bunun sembolüdür. Korkma, bu durum da geçici.

  8) Yönsüzlük duygusu. Bazen kendini yeterince bu dünyaya ait değilmişsin gibi hissedebilirsin. Ya da kelimenin gerçek anlamıyla yeterince ayaklarının yere basmadığı, iki âlem arasında kıstırılıp kaldığın hissine kapılabilirsin. Bu gerçekten de mekân anlamında öyledir. Bu da geçici bir durumdur. Bilincin yeni enerjideki geçişi deneyimlerken, bedenin dünyada asılı kalır. Yeterince odaklanmak için ormanda yürüyüşler ya da doğada zaman geçirilmesi önerilir.
  9) Kendi kendine sohbetler. Son zamanlara kendini kendinle sohbet ederken yakaladığın anların çoğaldığını fark edersin. Hatta birden bire son yarım saattir kendinle sohbet ettiğini hatırlarsın. "İç"inde yeni bir iletişim düzeyiyle karşı karşıyasın. Bu kendinle sohbetler aysbergin görünen tarafıdır. Bu sohbetler gittikçe derinleşecek ve akıcı hale gelecek. Birden farkındalıkların arttığını göreceksin. Olaylar arasındaki bağlantıları aniden keşfedeceksin. Merak etme çıldırmıyorsun, sen yeni enerjideki Shaumbra yolundasın.
  10) Yalnızlık hissi. Hatta insanlarla birlikteyken bile. Kendini yalnız ve insanlardan "ayrı" bırakılmış hissediyor olabilirsin. Ancak kalabalıklara girmeyi de istemiyor olabilirsin. Shaumbra olarak kutsal ve yalnız bir yoldasın. Yalnızlıktan ne kadar bunalsan da, insanlarla bir arada olmak da içinden gelmiyor olabilir. Ayrıca yalnızlık duygusu, enkarnasyonların boyunca yanında bulunan ruhsal rehberinin daha fazla esneyerek gelişmen için sana yer açmak istemesi ve senden ayrılmasından da kaynaklanır. Bu da geçici. İçindeki boşluk, sevgi ve ışıkla yeniden dolacak.
  11) Coşku ve tutkunun yitirilmesi. Her şeye karşı kayıtsız olduğun bir dönemde bulunuyor olabilirsin. Endişelenme, her şey yolunda. "Hiçbir şey yapmak istememe"nin tadını çıkar. Çünkü bu da geçici. Bu tıpkı bilgisayarın yeniden yüklenmesine benzer. Bilgisayarı yeniden daha karmaşık bir programla yüklemek için önce kapamak, ardından açmak gerekir.
  12) Özlem duygusu. Bu belki de seni zorlayan en güçlü meydan okumalardan biridir. İçinde ta derinlerde bu gezegeni terk etmeyi ve yuvaya dönmeyi isteyen bir duyguyu zapt etmek bazen güçleşir. Bunun intihar eğilimi ile ya da öfke ve kızgınlıkla da bir alakası yok. Bu sadece sessizce yuvaya dönmek isteyen bir tarafındır. Sen karmik devrini tamamladın. Bu hayat için imzaladığın sözleşmenin işi bitti. Ek bir hayat için hazırsın. Bu geçiş döneminde diğer tarafın nasıl bir his verdiğini hatırlıyorsun. Burada, dünya üzerinde yeni bir göreve hazır mısın? Yeni enerjiye kök salmak için karşılaşacağın meydan okumalara hazır mısın? Evet! Tabii ki hazırsın. İstersen hemen şimdi yuvaya gidebilirsin değil mi?
  Ancak bu kadar enkarnasyondan geçtikten sonra, bu kadar yol kat ettikten sonra, sonunu görmeden filmi yarıda bırakmanın doğru olmayacağını sen de biliyorsun. Ayrıca Ruh'un sana burada ihtiyacı var. Diğerlerinin de bu geçiş döneminden yeni enerjiye atlaması için sana ihtiyaçları var. Diğerlerinin de eski enerjiden yeni enerjiye atlamayı göze almış bir "insan"a ihtiyacı var.

   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Emeğine sağlık canım
   
 3. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  peki ne zaman bitecek?
  Tamam, çok mantıklı br bilgi, her yerde var ama, peki, bu belirtileri % 100 bulunmak zorunda mı bu bir. ikincisi bu belirtiler ne zaman geçecek?
   
 4. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  geçmiyorrr...

  uyanış böyle bir şeyse ben oynamak istemiyorum, çok yoruldum yaa... Dayanma eşiğimi aştı. Bitsin artık uyanış mı uyku mu cehennem mi neyse bitsin artık lütfen yaaaaa....
   
Uyanışın 12 belirtisini biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Biliyor muydunuz ?

  Biliyor muydunuz ?

  İnanın içlerinde o kadar çok ilginç şey var ki:SBazılarını biliyordum ama bazıları beni hayrete düşürdü:)Bence herkesin bilmesin gereken herşeye burda.Buyrunuzz:):):) BİLİYOR MUYDUNUZ ? -Fareler Kusamaz. -Zürafalar yüzemez. -Yılanlar duyamaz. -Karıncalar uyuyamaz. -Kirpiler suda batmaz. -Kutup ayıları solaktır. -Sineklerin 5 tane gözü vardır. -Zürafanın ses telleri yoktur. -Yunuslar bir...
 2. Biliyor musun...?

  Biliyor musun...?

  BİLİYORMUSUN... KENDİ DİRSEĞİNİN YALAMANIN MÜMKÜN OLMADIĞINI? EĞER KUVVETLİCE HAPŞIRSAN BİR KABURGANI KIRABİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRMANI BASTIRMAYA ÇALIŞSAN KAFANDAKİ YADA BOYNUNDAKİ BİR KAN DAMARININ ÇATLAYA BİLECEĞİNİ VE BUNDAN ÖLEBİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRIRKEN GÖZLERİNİ AÇIK TUTMAYA ÇALIŞSAN DIŞARI DOĞRU FIRLAYABİLECEKLERİNİ? DOMUZLARIN VÜCUT YAPILARININ ONLARIN GÖKYÜZÜNE BAKMALARININ İMKANSIZ...
 3. Biliyor musunuz???

  Biliyor musunuz???

  Sizlerle birazdan paylaşacağım konu gerçek olup Türkiye'nin en kalabalık metropol kentlerinden biri olanİstanbul'da öğretmenlik yapan bir arkadaşımızın mektubudur.Türkiye'nin acı gerçeklerini gözler önüne seren konuları dile getiren hatta bunları birebir yaşan bu öğretmenimizin mektubunu sizlere aktarıyorum Öğretmenimiz adını ve nerede çalıştığını gizlemek zorunda kalmış; tahmin...
 4. Adalesiz Nedir biliyor musunuz

  Adalesiz Nedir biliyor musunuz

  Selam arkadaşlar acaba aranızda Adalesiz Nedir bilen var mı? Adalesiz Nedir biliyorsanız bana da yazın lütfen
 5. İmsak Nedir biliyor musunuz

  İmsak Nedir biliyor musunuz

  Kızlar imsak sabah ezanın okunması mıdır yoksa güneşin doğması mıdır İmsak Nedir biliyorsanız lütfen bana yazın.

Sayfayı Paylaş