Uykuda Zayıflatan Krem :Selulex Havyar Jeli !

Uykuda Zayıflatan Krem :Selulex Havyar Jeli !
uykuda zayıflatan krem uyurken zayıflatan krem selulex havyar jeli fiyatı uykuda incelmek mümkün mü selulex havyar jeli kullananlar
uykuda zayıflatan krem, var mı, nedir, adı, etkileri, selulex havyar jeli, fiyatı, resimleri, ile ilgili
bilgiler burada melekler

Artık uyurken de fazla kilolarımızdan kurtulabileceğiz melekler! :)

Ne güzel bir haber değil mi?

Gündüz sporumuzu yapıp diyetimize de dikkat ettikten sonra gece yatarken süreceğimiz bu ürün karın yağlarımızı yok etmemize yardımcı olacak.:)

Son yıllarda yapılan araştırmaların hepsinde havyarın insan cildine yararı kesinlikle tartışılamaz bir şekilde olumlu sonuçlar doğurmuştur. Bu etkiden yararlanan uzmanlar geliştirdikleri formülle, havyarın etkisini bir kaç etken madde ile birleştirerek Selulex Havyar Jelini oluşturmuşlardır.


Bir çok klinikte havyar özlü jel ve kremler; Zayıflama, bölgesel incelme, vücut sıkılaştırma, selülit giderme, doğum sonrası oluşan çatlakların giderilmesi, kırışıklıkların giderilmesinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.


Artık pahalı seanslara ve zaman kaybına son verebilir kendi kendinize çok kolay bir şekilde anti aging içeriğine sahip Selulex’i kullanabilirsiniz. Selulex Jel’in yapısı itibarı ile sürülen bölgede çok kısa bir sürede emilerek hızlı bir şekilde bakımı gerçekleştirmiş olursunuz.Üstelik kullanımı da çok kolay olduğu için çok kısa sürede kullanıp dışarı çıkabilirsiniz.Hatta gece yatmadan önce istenilen bölgeye uygulayıp uyurken incelmenin keyfine varabilirsiniz.Sabah uyandığınızda cildinizdeki toparlanmayı ve kadifemsi etkiyi hemen hissetmeniz mümkün.


Selülex ile portakal gibi cildinizi şeftali gibi yumuşak bir hale getirebileceğiniz gibi cildinizi de beslersiniz. Mikro bazlı bu özel jel, yüksek değerli havyar özünün yanı sıra, laktik proteinler ve yosun özleri gibi cildi besleyen ve düzelten maddeler içerir. Bu maddelerin müşterek etkisi cildin dokusunu güçlendirdiği gibi kesin ve kalıcı bir düzgünlük sağlar.


Sonuç olarak daha pürüzsüz ve sıkı bir cilde sahip olmak artık çok kolay!


Kullandığınız bölgede anında etkisini fark edeceğiniz Havyar Özlü Selulex Jel cildi ölü hücrelerden kurtardığı gibi cildin yaşlanmasını ve çatlak oluşumunu önlüyor. Bunun yanında yaşlanmanın cildinize vereceği etkiyi azaltarak daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.


Selulex Havyar Özlü Jelin, havyar özleri, deniz otları, doğal yosun özleri ve AHA-meyve-asitleri ile farklı ve sağlıklı bir bakım duygusu sağlıyor. Havyar özlü krem cildi canlandırıyor, sıkılık ve pürüzsüzlük veriyor. Cildinizin nemini artırıyor, üstün bir bakım yapıyor.


Cilt üzerinde derhal fark edilen bir etki oluşturan Selulex ; çatlaklar ve selülit gibi yaşlanma belirtilerine etkili bir şekilde karşı koyuyor.


Selulex havyardaki etkili maddenin yardımıyla 3’lü lifting efekti gösteriyor; cilt gerginliğinin ve kolajen yapısının güçlendirilmesi, cildin bakımı ve nemlendirilmesi olarak açıklanabilen bu üçlü etki güzel ve pürüzsüz bir cilt için emrinizde.


Türkiye’ye yeni gelen Selulex Jel ‘i kadın,erkek yaş grubu ne olursa olsun herkes rahatlıkla kullanabilir.Ayrıca Selülex Jel ’in en güzel yanı sorunlu olduğunu düşündüğünüz her bölgenize rahatlıkla uygulayabilmeniz.Karın,basen ,kalça,kol ,boyun gibi incelmesini, sıkılaşmasını, pürüzsüz olmasını istediğiniz bölgelerinizin hepsine dairesel hareketlerle uygulamanız yeterli.


Daha ayrıntılı bilgi için LÜTFEN TIKLAYIN MELEKLER..:tik:

 
Üst