**uykumu bölen bişe war**

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
**uykumu bölen bişe war**
Uyqumu böLen bşi war..janımı sıkan yüzümü asan moraLimi bosan..Birni düşünüorum..kırıLdıım wede kısdıım..birden hatırımı qLior we boasımda düümLenior..nefes aLamıorum..zorLa aqLıma qirior..istemiorum ama enqeL oLamıorum..istemiorum..düşünmek istemiorum..ama ne zmn kendimLe başbaşa qaLsam..ne zaman qendimi dinLemeye koyuLsam..işte yine o..

İşşte yine aynı..qamzeLeri..qüLen qözLeri..uykumu böLüo..boasımda düüm oLuor..nefes aLmamı enqelLio..yapmamaLıyım..düşünmemeLiyim..onu hafısamdan siLip,atmaLıyım..yaraLarımı sarmaLıyım..uykusuz qeceLerim dahiL onu bana hatırLatan herşei unutmaLıyım..

bu sLowturkde buqun bana çaLşıo herLde..
sewrek untmak oLur iş mi ? biLe biLe uçuruma önden atLanır mı ki ? kaybetmenin yerine ne koysan doLmas .. boş bırakıjam yerini .. hep bomboş ..

seninkisi istesemde doLduramıycaım bi boşLuk..içimin bi yanı hep kırık dökük oLcak..hep bekLicek bi tarafı seni..we hiç doLdurmıjak yerni..

bi yerde duydum..ayrıLık öLümden beter diordu..abartıoLr qbi qeLmşti..öLümü biLmioLr sanmştm..meer ben ayrıLıı biLmiormuşum..bnu yeni anLadım..

sabahın iLq ışıkLarı vurdu yine odama..yine seni düşünerek sabahı sabah ettim..yine sensiz bi qünün ışıqı , sensz qecen qecemi aydınLattı..peki sen ? ne zmn sensiz qecen qündüzLermi aydınLtjaksn ?

uyqusuz qeceLerimn sahibi..qeceLerim we bis hep düşünüor ösLüorus seni..oLurda bi qün dönmek istersen..bis hep aynı yerde aynı haLdeis..sorqusuz suaLsiz..yine bekLior..sewiorus seni..

Geri