Uyluk Germe Estetiği Olanlar

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Uyluk Germe Estetiği Olanlar
uyluk germe estetiği nedir,uyluk germe estetiği nasıl yapılır,uyluk germe estetiği yorumları,uyluk germe estetiği hakkında bilgiler


u.jpg
Uyluk ve kalça germe ameliyatları bu bölgelerde sarkmış bulunan gevşek deri ve yağ dokusunun cerrahi bir yöntemle alınmasıdır. Kilo alıp verme, güneş ve yaşlanma

gibi etkenler sonucunda, özellikle uyluğun iç kısmında ve kalça kısmında, dokularda gevşeme ve sarkma oluşur. Uyluk germe ve kalça germe ameliyatında bu dokular tekrar gerginleştirilir ve kontur verilir. Çoğunlukla bu ameliyat liposuction'la kombine edilerek daha da başarılı neticeler alınabilir. Bu işlemler ile karın bölgesinde gevşek cildi ve yağlanması olan kadın ve erkekler dramatik bir fayda görürler. Karın yapısı kalıtımsal nedenlerden, hızlı kilo alıp vermelerden, doğum sonrası karın kasları ve cildindeki değişikliklerden dolayı deforme olabilir.Karın germe ameliyatı ile göbek altındaki çatlaklar ve doğum çizgileri ortadan kaldırılabilmektedir.

Ameliyata Karar Vermek

Bu tür bir sorunu olan kişinin öncelikle danışması gereken insan bir plastik cerrahtır. Bu ameliyat öncesi kişiye anlatılması gereken önemli bir nokta, bu ameliyatta görünüm bakımından büyük bir ilerleme sağlansa da hiçbir zaman için geçmişteki yada olmak istediği mükemmel şekle ulaşamayabilir. Muayene ettikten sonra plastik cerrah size ameliyatın nasıl yapılacağı ve de ameliyat sonucunda kalacak olan yara izlerinin hangi bölgelerde olacağını açıklayacaktır.

Uyluk germede yara izi kasıklara saklanır. Kalça germede ise yara izi hemen kalça kemiğinin hizasında vücudun yan tarafında yer alır. Ayrıca bu görüşmede bu ameliyatın riskleri ve masrafları gibi konularda tartışılır. Bu ameliyat dünyada her yıl birçok kişiye başarı ile uygulanmaktadır. Bu başarıdaki en büyük etkenler ameliyatın bir plastik cerrah tarafından yapılması, hasta ve doktor iletişiminin çok iyi olması ve de hastanın beklentilerinin gerçekçi olmasıdır. Komplikasyon riski iyileşme dönemindeki takiplerimiz de cerrahlarınızın tavsiyelerine yakından uyarak minimuma indirilir.


Uyluk Germe Ameliyatı
Bu ameliyatta karın germe estetiği ameliyatına benzer bir şekilde uyluk ve kalça bölümlerinde sarkmış ve gevşemiş olan deri ve yağ dokusu eliptik bir şekilde çıkartılır. Bu bölgeler gerginleştirilirip düz bir şekle getirilir. Uyluk ve kalça germe ameliyatları ayrı ayrı da yapılabildiği beraberde yapılabilir ve bu ameliyatlar liposuction'la da kombine edilebilir. Yara izi çizgi şeklindedir. Uyluk germede bu yara izi kasık bölgesinde gizli bir şekilde duracak, kalça germede ise, yara izi kalça kemiğinin hemen üstünde, vücudun yan bölgesinde, bikini altında kalacak şekilde yerleştirilecektir.
 

Benzer İçerikler

Üst