1. yağmur_damlası

  yağmur_damlası Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  9 Eylül 2008
  Mesajlar:
  675
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  KaYSeRi

  Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

  Uzağımdasın..Ellerim yetmiyor sana dokunmaya..En uzun yollar bile bitiyor,sana varmıyor sonunda,görüp yıkılıyorum..Hayallerimize ne oldu? Neden yarım kaldı her şey? Neden her şarkı tüylerimi diken diken ediyor,seni anımsatıyor? Gelmiyorsun çünkü..Saçma sapan bir mevzunun peşine takılmışım,ona ağlıyormuşum güya..Bilmiyor musun,her damla gözyaşım sanadır!! Sanadır tüm isyanlarım,hüzünlerim.. Çiçek kokulu güzel duyuşlarım sanadır..
  El olmuş bakıyorsun uzaktan, ‘’sen’’ kokmuş düşlerime..Kalbime vurgunların var..Dayanıyorum uzaklığına..Gönülden sevmiştim..Gönlümü vermiştim..Kendimi attığım her bir köşe,kapatmış kapılarını..Mevsimler dönüp durmuyor artık..Üşüdüğümde sıcak oldu diyorum,öylesine kaybettim kendimi..Ya da öylesine kandırmaya alıştım kendimi diyelim..Kış mevsimi geldi oturdu yüreğime..Dev dalgalar kumlara yazdığım adını her defasında siliyor…Her defasında tekrar yazıyorum,mavilerin inatçılığı bu ya o da siliyor tekrardan…Ama söyle sevgilim,kumlar biter mi?!
  Yine hüzün var gecelerde..Balkonumda müzik sesleri,muhteşem tınılar..Ve bazen sokaklarda bizim gibi dolaşan insanlar..Duymayacaını bilsem de,sana haykırmak istiyorum..Seni hep sevdim,hep!! Şimdi başka yerlere gitmeliyim..Başka yazılara..Şimdi beynim,başka yazılar için biçilmiş kaftan..Sana uymuyor artık tümcelerim..Sana uyduramıyorum kendimi..Kalbim saklandı yerine..
  Söyle ortaya yüreğini koymadıktan sonra..Neye yarar yazmak?
  Sana son kez sesleniyorum karanlık hüzünlerimle..Seni sevdim ben..Mavilerin inatçılığıyla,yağmurun saflığıyla,anne sıcaklığıyla sevdim seni..Seni hep sevdim,her şeye rağmen!!
  SON lakırdılar;
  Aşığım yanında olamasam da…
  Aşığım sana dokunamasam da..

  Anlıyor musun?
  alıntı

   
Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Emrah - Uzaktan El Salla

  Emrah - Uzaktan El Salla

  Sen oyunlara çok alışmışsın Ben senin adamın değilim olamam Tatlı aleme fazla dalmışsın Sana ayak uyduramam Eline düşenin vay haline Sen o nazları sakla kendine Bin dokun bin ah işit bu aralar benden Rahat bırak beni kendi halime Vallah bittim vallah Uyutma beni masalla Yallah güzelim yallah Uzaktan el salla
 2. Yetmiyor

  Yetmiyor

  alıntı
 3. artık sana çok uzağım

  artık sana çok uzağım

  gülsün artık yüzün bundan böyle yokum ben olmayacağım istesende olmayacağım istesemde olamayacağım artık sana çok uzağım başını kaldırdığında benim baktığım yere bakıyor olacaksın gecenin bir vakti ama artık beni bulamayacaksın dilerim bu seni yaralamaz beni yaraladığı kadar umarım bu aşkın cezası sadece benim omuzlarımda olandır özlemek bana kalsın...

Sayfayı Paylaş