1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Uzaylılar Tarafından Kaçırılma Olayları

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  uzaylı olayları rüyada uzaylılar tarafından kaçırılmak rüyada kaçırılmak ufo kaçırılma olayları uzaylılarla ilgili olaylar Uzaylılara inanıyormusunuz?

  İnanıp inanmadığınızı bilmem ama şu ucu bucağı olmayn kainat öyle sırlarla kaplıki..İnsanoğlunun hala cevabını bulamadığı ve üstesinden gelemediği konular var ..Şimdi uzaylılar tarafından kaçırıldıklarını öne süren kişilerin verdiği bilgileri sizle paylaşıyorum:tik:

  Kaçirilma, bir ya da birden fazla insanin dünya disi varliklar tarafindan geçici bir süre alikonulmasidir. Yapilan kamuoyu arastirmalari, sadece ABDde yüzbinlerce hatta milyonlarca insanin uzaylilar tarafindan kaçirilmis ya da kaçirilma benzeri deneyimler yasamis oldugunu göstermektedir.
  Kaçirilma olaylarinin en dikkat çekici yani, farkli insanlar tarafindan bildirilen farkli olaylardaki tutarliliktir. Farkli yerlerde yasayan, birbirleriyle iletisim kurmalari hiçbir sekilde mümkün olmayan kisiler tarafindan verilen detayli kaçirilma raporlari sasirtici bir biçimde birbirleriyle tutarlidir.
  Kaçirilma deneyimi yasayan insanlar siklikla esrarengiz bir biçimde tuhaf ve bilinmedik yerlere götürüldüklerini bildirmektedirler. Bu yer genellikle bir uzay gemisidir ve burada bir takim tibbi incelemelerden geçmektedirler. Uzay gemilerine alinan bu insanlardan bazilari baslarindan geçen olaylari ayrintili olarak hatirlayabilirken, bazilari ise bu deneyimlerini zihinlerine gömmekte ve ancak hipnoz gibi yöntemler sayesinde tekrar hatirlayabilmektedirler.
  KAYIP ZAMAN

  Uzay gemilerine alinan bu kisilerin çogu kayip zaman adini verdigimiz bir deneyim yasamaktadirlar. Bu kisiler, kayip zaman denilen zaman araliklari boyunca nerede bulunduklarini, neler yaptiklarini kesinlikle hatirlamamaktadirlar. UFO gözlemiyle birlikte ya da ondan bagimsiz olarak ortaya çikan ve 1-2 saat veya daha fazla sürebilen bu kayip zaman deneyiminden sonra kisi, kendini birdenbire evinden kilometrelerce uzakta baska bir yerde bulabilmekte ve oraya nasil geldigini kesinlikle hatirlamamaktadir. Kaçirilanlarin bazilari ise bu süre içinde uzayli varliklar tarafindan ziyaret edilmis olabileceklerini bildirmektedirler. Unutulan bu kayip zaman deneyimleri hipnoz yöntemi sayesinde tekrar hatirlanabilmektedir. KLASiK BiR ÖRNEK
  Klasik bir kaçirilma olayinda, kisi birdenbire kendisini izole edilmis ya da issiz bir yerde bulmakta ve bir UFO gözlemlemektedir. Bu gözlem, bir gürültü duyma veya tuhaf isiklar görme, ya da her ikisi seklinde olabilir. Kisi eger bir araç içinde bulunuyorsa, aracin motoru ya da elektrik sistemleri çalismamaya baslar. Bu noktada, kisi uzayli bir varlikla karsilasir ve onun tarafindan bir enerji hüzmesi içinde uçan daireye götürülür. Uzayli varlik, bu kisiyi uçan daireye götürürken cesaretlendirme, telepatik yollarla ikna etme ya da bir miktar güç kullanma gibi yollara basvurabilir. Kaçirilma deneyimi yasayanlarin bazilari ise, anlayamadiklari bir biçimde uçan daireye tasindiklarini ve uzayli varliklarla içeride karsilastiklarini söylemektedirler.
  Bundan sonraki asamada, uzay gemisine alinan kisi bazi tibbi incelemelerden geçmektedir. Bu incelemelerden sonra, uzayli varliklar kisiyle genellikle sözlü olmayan, telepatik bir tür iletisim kurmakta ve bazi vakalarda uzay gemisini gezdirmektedirler. Kaçirilma deneyimi yasayan kisiler nadiren, baska bir dünyaya ya da tuhaf bir ortama yaptiklari gezilerden bahsetmektedirler. Uzay gemisine alinan kisi ve uzayli varliklar arasindaki iletisim genellikle gelecege dönük sorular veya uyarilari kapsamakta ve uzaylilar tekrar geleceklerine söz vermektedirler. Kisi daha sonra gemiden ayrilir ya da bilincini kaybeder, ve kendisini UFOyla ilk karsilastigi yerde bulur; hatta buradan UFOnun havalanarak gidisini izler.
  Tabii ki, uzay gemilerine alinan kisilerin hepsi tüm bu olaylari yasayacak diye bir sey yoktur, fakat istisnasiz hepsi bu olaylarin en az birini ya da birkaçini yasamaktadirlar. Kaçirilma deneyimi yasayan kisiler, kendi ortamlarina geri döndükten sonra tam ya da kismi hafiza kaybi yasayabilirler; bu da kayip zaman olarak kendini göstermektedir. Baslarindan geçenleri, hipnoz gibi herhangi bir yardim almaksizin, tam olarak hatirlayan çok az kisi vardir. Bazilari herseyi tamamen unutur; sadece kaybettikleri zamandan haberdardirlar. Uzay gemilerinde yasadiklari deneyime dair hiçbir sey hatirlamayan bu kisiler, içinde bu olaydan kesitler de bulunan rahatsiz edici rüyalardan sikayet edebilirler. Bu kisiler, ani geriye dönüsler (flash-backler) yasayabilir ya da tuhaf olaylarla ilgili zihinsel imgeler görebilirler.
  Uzaylilar tarafindan kaçirilma olgusu, bizi gerçek bir gizemle karsi karsiya birakmaktadir. Bu olguyu bilimsel ve psikolojik anlamda açiklayabilmek için gelistirilen teoriler, küçük çocuklar da dahil binlerce insanin birbirlerinden habersiz olarak yasadiklari, birbirine sasirtici derecede benzeyen, bu esrarengiz, karmasik ve detayli deneyimleri açiklamakta yetersiz kalmaktadir. Ayni sekilde, bizim fiziksel gerçekligi algilama biçimimiz, farkli bir uzay/zaman boyutundan varliklarin nasil bir teknoloji sayesinde dünyamiza gelip, bu kadar çok insani etkileri altina alabildiklerini açiklamaya da ne yazik ki yetmemektedir.
  HAYVAN KACIRMALAR
  Mutilationterimi, anormal bir sekilde, açiklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanilir. Bu anormal ve açiklanamayan vakalar, kesilme, yaralanma, parçalanma, organ ya da kan eksilmesi ya da çürümesi gibi durumlari kapsar. Bu tür olaylarin uzaylilar tarafindan yapildigi sanilmaktadir.
  1961den 1963 yilina kadar Pentagon;a, yerel ve bölgesel polis kuruluslari tarafindan, sistematik bir biçimde organlari alinmis sigir cesetleri ve uzaylilar tarafindan kaçirildigini söyleyen insanlarin ifadeleriyle ilgili bir çok raporun geldigi açiklanmistir.
  ABD Ordusu Albayi Philip J. Corso, raporlarla ilgili olarak, ..Arazilerde bulunan sigir cesetlerini incelemesi için çagirilan veterinerler, sadece hayvanlarin kaninin akitilmasinin degil ayni zamanda tüm iç organlarin cerrahi yöntemlerle yapilmis oldugunu ve bunun yirtici hayvanlar ya da sadist kisilerce yapilamayacagini ifade etmislerdir. seklinde konusmustur.
  Albay sözlerini söyle sürdürmüstür; Hayvan öldürülmeleriyle ilgili ilk rapor, 1967 yilinda Coloradodan gelmesine ragmen, biz, 1950;lerin ortasinda, Beyaz Sarayda, basindan uzak tutulan, bu tür vakalarla ilgili raporlar okuyorduk. Dünya disi varliklar tarafindan deney amaçli yapilan bu olaylar, çalisma ekibimiz tarafindan ilk önceleri bir çesit saka olarak algilaniyor ya da vahsi hayvanlar ya da ayin yapan bazi gruplarca yapilmis olunduguna yorumlaniyordu. Asagida yasanmis olaylara örnekler verilmistir.
  Gece, arabalariyla sehre dogru giden bir çift, gökte yavasça hareket etmekte olan 2 parlak isik gördü. Bunlardan birinin kendi üzerlerinde uçarken yanip söndügünü söyleyen Mike Markum, digerinin havada asili halde durup çalistigini belirtti. Burada dikkatlerini çeken sey ise hiç ses çikmamis olmasiydi.
  Markum ve karisi bundan önce de çok defa böyle topa benzer parlak seyleri evlerinin üzerinde alçaktan uçarken gördüklerini söylediler. Bir kere bu cisimlerden birinin arkalarinda yesil bir hiz birakarak büyük bir hizla ilerledigini söylediler.
  Ocagin sonuna dogru, Kansas ve Missouri Websterdan, garip hayvan ölümleriyle ilgili yaklasik 30 rapor gelmisti. Bu vakalarda satanist gruplardan ya da yirtici hayvanlardan dahi süphelenildi. Grant sehri serifi Archie Yearick ise tüm bu olaylarin arkasindan en ufak bir iz kalmamis olmasindan dolayi saskinlik içindeydi.
  Ayni tarz yorumlar büyük çiftlik sahipleri ve yetkililerce de kabul görülmüstü ki, Lady isimli bir at Kolaradonun San Luis vadisinde boynundan itibaren derisi yüzülmüs sekilde bulundu. Ladynin ayak izlerine cesedin bulundugu yerden 100 fit geride rastlandi. Vadi sakinleri, çölün üzerinde, garip isiklarin ve küçük jetlerin alçaktan ve yavas bir sekilde uçtugunu görmüslerdi.
  Dünya üzerindeki haberler, UFOlardan ve kisragin garip ölümünün birbiriyle baglantili oldugundan söz ediyordu. Arastirmaci Linda Moulton Howein arastirmalari, portakal renkli, sessiz, futbol sahasi büyüklügündeki gün isigindan daha parlak cisimlerin, daha sonradan hayvan cesetlerinin bulundugu arazinin üstünde durduklarini gören pek çok görgü sahidinin oldugunu açiga çikardi.
  Linda ayrica, garip varliklar ve uçan cisimler gözlemlediklerini söyleyen görgü taniklarinin raporlarini da arastirdi. 1983te, Missourili bir çift, dürbünle gümüs renkli giysili 2 küçük canlinin bir inegi araçlarina dogru havadan süzülerek tasidiklarini gözlemlemislerdi. Varliklarin kafalari büyük ve beyazdi gözleri dikey gözbebekli ve çekikti.
  1980 yilinda, Teksasli büyük bir çiftlik sahibi, sabah aralarinda buzagi tasiyan iki tane çekik gözlü, 120 cm. boylarinda varlik görmüstü. Çok kokan çiftlik sahibi olay yerinden kaçmisti. 3 gün sonra esi ve ogluyla beraber olay yerine giden adam, buzaginin cesediyle karsilasti. Kafatasi da dahil iskelette bir eksik olmamasina ragmen kaslar ve iç organlar yoktu. Ceset yüzü koyun çevrildiginde tüm kaburga kemiklerinin de alinmis oldugu görüldü. Ardinda çiftlik sahibi Lindaya bunu kim yapabilir ve bize ne söylemeye çalisiyorlar diye sordu. Lindanin 1979 yilindan beri sürdürdügü arastirmalarinda 1992 yili haricinde hayvan kaçirilma olayinin olmadigi bir yil yoktu.
  OKLAHOMA, KANSAS VE ARKANSAS
  25 Ocak1992de, Oklahama yakinlarindaki Okemahda ölü bir inek bulundu. Hayvanin memesi kan kaybina sebep vermeyecek sekilde kesilmisti, sag meme yarilmisti ve kasaba serifinin incelemesinden sonra kalbin de alindigi görüldü. Fakat civardaki hiçbir veterinere otopsi için bir sey söylenmedi. Bu olay satanist töreni diye rafa kaldirildi fakat serifin kendisi de kan kaybini önleyecek sekilde yapilan kesime açiklik getirememisti.
  2 Subat Cumartesi günü, MUFON Oklahama arastirmacisi, ocak kaçirilmalariyla ilgili daha fazla bilgi toplamak için Chuck Pine, Garfield, Kingfisher ve Grant County Seriflerinin ofislerini dolasti. Grant County Serifi Archie Yearick, kendisine o gün Kansas polisinden bulunan öküz cesediyle ilgili telefon geldigini bildirdi   
 2. ceunselor

  ceunselor Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  17 Eylül 2009
  Mesajlar:
  31
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Mayalar yaşadıkları devirde öyle mimariler yapmışlarki, hala günümüzde buna akıl erdiremiyorlar. Hatta lehim yapmayı bile biliyorlarmış. Su kanalları yapmışlar. Kurdukları şehirleri tanrılar adı verdikleri bir takım kimselere atfetmişler. Ve onlar dedikleri vakitte gelmeyince küsüp o şehirlerden ayrılmışlar. Ben ce Mayalara teknolojiyi öğreten ileri bir uygarlıktan gelen kimseler olmuş.
   
Uzaylılar Tarafından Kaçırılma Olayları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kıraç uzaylılara taş attı

  Kıraç uzaylılara taş attı

  ünlü beste yazarı ve popüler sanatçılardan Kıraç'tan uzaylılar ile ilgili ilginç bi açıklama..... UZAYLILAR SAPIK MI? KIRAÇ, İZLEYENLERİ ÇOK GÜLDÜREN BİR AÇIKLAMA YAPTI.... Zaman zaman gündeme gelen UFO'lar, uzaylılar konusu konuşulurken, bu konunun çok abartıldığını söyleyen Kıraç, 'Gerçeklerin önündeki en önemli engel, genelde bazı şeyler çok suistimal ediliyor. Sadece reel gerçeğin...
 2. uzaylı olsaydım:D

  uzaylı olsaydım:D

  :ang: bir uzaylı olsaydım keşke ya kafaya hiç bişi takmazdım selam dünyalı ben dostum der gezerdim ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yan gel yat lülülülüllülülü :dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil:
 3. Uzaylılar Hakkında

  Uzaylılar Hakkında

  diğer gezegenlerde yaşam, farklı gezegenler, uzaylılar, uzaylıların özellikleri 1. Washington’daki Carnegie Enstitüsü astronomları Margaret Turnball ve Jill Tarter, üzerinde karmaşık yaşamın olabileceği 17,129 yıldızın bir listesini çıkardı. 2. Turnball’a göre yıldızlar, üzerinde yaşamın oluşabilmesi için en az 3 milyar yaşında olmalı, hacmi az olmalı ve demir oranı yüksek olmalı...
 4. olay olay olay

  olay olay olay

  nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...
 5. uzaylı varmı

  uzaylı varmı

  uzaylı varmı

Sayfayı Paylaş