Üzerlik tohumu kullananlar var mı aranızda melekler ?

R

rahime77

Forum Okuru
Üzerlik tohumu kullananlar var mı aranızda melekler ?

Üzerlik tohumu kullananlar melek kadınlar kulübü forum'da Üzerlik tohumu yağı ne işe yarar faydaları nelerdir ?

Al buyur işte Cumhurbaşkanı yasak dedi çocuklar evde sürekli benden bir şeyler istiyorlar pastadır börektir çörektir pilavlar makarnalar istekleri bir türlü bitmiyor daha yeni çıktım ben korona muhabbetinden artık kilo almak istemiyorum geçen marttan beri tam 12 kilo almışım kızlar ben ki hayatımda 60 kiloyu görmüş kadın değilim. Ne yapacam bilemiyorum. Bu üzerlik çayı kullananlar kilo veriyormuş doğru mu bu çayı nasıl kullanacağım yorum alabilir miyim ?

Evet ben de bir kaç yerde okudum hatta haberlerde de çıkmıştı. Vücudumuz için son derece yararlı bir bitki hayatım bu sana anlatayım nasıl olduğunu Üzerlik otu zayıflama da son derece etkilidir bu kesindir.

Üzerlik Çayı Zayıflama İçin Nasıl Yapılıyor ?

Evet bunun için aktarlardan yeterli kadar üzerlik tohumu alacaksın yağ olarak kullanmanı tavsiye etmiyorum hayatım. Birebir olarak üzerlik tohumunu alıp kullanman daha mantıklı olacaktır.

2 su bardağı su ile bir yemek kaşığı kadar üzerlik otunu yani tohumunu atarak bekliyorsun. Lütfen unutma 2 dk dan fazla kaynatmayacaksın sonra çay gibi bir süzgeçten süzerek içeceksin. Ha unutmadan hamile isen kullanma hayatım.

" Üzerlik Tohumu Çayının Yararları Nelerdir "

Bağışıklık sisteminizi son derece güclendirir.
Bağırsak kurtlarını temizler, sindirimi düzenler zararlı mikropları öldürür.
Beyin için hafızayı güçlendirir.
Uyku için son derece etkilidir. Uykuyu düzene sokar.
Kadınlarda hormonları güçlendirir.
Yaşlanma etkilerini azaltır cildi yeniler.
Göz için son derece iyidir.
İltahabı söker atar.

Geri