uzgumun...

seerose

Daimi Üye
Üye
uzgumun...
Sevdigin bir insani kaybetme duygusu ne kadar kotuymus,bu duygu aslinda cok tanidik,yine de bu kadar aci cekmemistim.O gidiyor ve sana sadece hatiralar kaliyor,eger o kizginlikla atmadiysan yada yakmadiysan elle tutulur gozle gorulur hatiralar da kaliyor.
Simdi dusununce guzel gunlerdi diyorum,iyi ya da kotu ben yasadim,sen yasadin kisacasi biz yasadik,bir birimizle buyuduk,en azindan ben seninle buyudum,gitme...Zor gunlerimde yanimdaydin,benim hata yapmami engelledin,yanimda olmani bilmek guzeldi,sonra koptuk ve bitti fakat hatiralar bitmedi.Simdi ise uzgunum hemde tahmin edemeyecgin kadar,iyi ya da kotu hayatimin bir bolumunde vardin ve o anlar benim icin guzeldi.
Baska bir sehirde baska bir yerde,baska bir hayattayiz,baska hayatlari yasiyoruz.Olum olmasin isterdim,simdi de senin icin istiyorum bunu olum olmasin...Hayatina kaldigin yerden devam et,sen benim hayatimin bir bolumunu olustur,ben de senin hayatinin bir bolumunu olusturayim,hatiralar silinmez...

tatlım sanırsam sevdiğinden ayrılmışsın yazından ben öyle çıkardım :uhu: canım benim neler yaşadın bilemem ama insanın hayatı öyle yaşıyorsun bişeyleri iyi kötü sonra bitiyor...yada bitmek zorunda kalıyor..geriye kalan sadece hatıraları kalıyor ..canım benim herşey biz insanların elinde ...insan herşeye alışıyor ..rabbim dağına göre kar veriyor...kendini üzme tatlım :tik: herşey gönlünce olsun tatlım :kiss:

Sagol siker,evet sevdigim bir insandi,ayrilali cok oldu,ikimiz de ayri yollara,ayri hayatlara yoneldik ve o simdi komada,tek diyebilecegim,Allah onu ailesine bagislasin,cunku insan olarak cok iyi biriydi ve ona karsi hicbir kirginligim yok.

Sagol siker,evet sevdigim bir insandi,ayrilali cok oldu,ikimiz de ayri yollara,ayri hayatlara yoneldik ve o simdi komada,tek diyebilecegim,Allah onu ailesine bagislasin,cunku insan olarak cok iyi biriydi ve ona karsi hicbir kirginligim yok.

inşalah iyi olur canım benim...çok kötü insanın sevdiğinin herşey geride geçmişte kalsada yinede insan çok kötü oluyor ..inşalah iyi olur ve sağlığına kavuşur ve onu sevdiklerine bağışlasın ya rabbim..

Geri