Üzgün msn nickleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Üzgün msn nickleri
Üzgün Msn ( messenger ) nicklerini sizler le paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız :) Üzgün msn nickleri konusunda dilerseniz sizlerde bizlerle paylaşımda bulunabilir, bu konunun en altından bildiğiniz güzel sözleri gönderebilirsiniz.
uzgun-kiz-resmi-2d1.jpg

hayat insanın yayın akışını bozuo siyah-beyaz yapıo.Sonrada gel renklen dio ...BOOŞŞ...
hatırlamak sevmek kadar güzelse unutulmak ölmek kadar acıdır <3
Yanağımdan öpüp kaçacak kadar korkak değil yüreğimde duracak kadar mert olmalıydı yüreğin
Rüzgarın umursamadığı bir kuru yapraktım sende Biraz daHa yansam küL oLup biter misin içimde ?
ßu kadar kaLpsiz oLamazsın ama YanLış YoLdasın …!
bu aralar canım çoook sıkkın.., bende bilimiyorum ne istediğimi.., bildiğim tek şey.. ; çoooooooookk özledim senii...

kader bizede gülermi be kankaaa

gözlerimden akan yaşı acı çekiyorum sanma ben her gece kaderime ağlıyorum!

HaYaTtA OyNaDıĞıMm KüJüK Bi! OyUnDuNn S3vG!yLe DoLdUnN NeFrEtLe YoK oLdUnN ÜsGüNüMm JaNıMm SeNdE UnUtUlDuNnN... :):)

üzgünüm seni üzdüğüm için üzgünüm sana aşık olduğum için üzgünüm üzgünüm çünkü sana baktığım için
neye lazım yaşamak hep acı çektikten sonra sevip neyine yarıyacak arkandan vurulduktan sonra...

seni özlediğim kadar beni özlüyor musn sende rüyalarında beni görüyor musn öyle zor ki ayrı kalmak öyle dayanılmaz ki...

ağlayan palyaçolar gördüm yanlızlıkta,,!!

Dünyada ölümden başkası --YALAN--

bu dünyada kaybedenler oldu ama ben hiç kaybetmedim bir aşkım vardı onu kaybettim

KAPIYI KAPAT SESSİZCE.RAHATSIZ ETTİN YETERİNCE.MECBURSAN KONUŞMAYA.SON SÖZÜNÜ SÖYLE...

DÖN NASIL KİMLE NERDEYSEN DÖN BENİ BİRAZ SEVDİYSEN DÖN YÜREĞİMDE HASRET ÇARESİZ KALDI...!!!!!!!

Davulun Bile Dengi Dengine Çaldığı Bu Devirde İSYANIM Sana Degil GÜLÜM İsyanım KADERE ...[SON SEVDALI]

ayrılık bıle aglardı ayrılıgı yaşasaydı utanırdı felek ettıgınden aşkı tanısaydı seven ınsan hıç terkedermıydı aşkın bıttıgı yerde unutulmak olsaydı :D:D

düşen bir yaprak görürsen beni hatırla sewgilim unutma ki ben seni sonbaharda sevmiştim

——————————————————————————-
ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ
——————————————————————————
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»ÜZGÜN NİCKLER
———————————————————————————
Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм…
———————————————————————————
phichliq parayla olsa gene yapardıq
—————————————————————————————
ஐ๑((--))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((--))ஐ๑
—————————————————————————————–
I’m 98% beautiful and 2% crazy……
——————————————————————————————
░║. HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ .║░
——————————————————————————————-
§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM…ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®
ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah’I VǺґ
»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«
——————————————————————————————
tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??

Geri