uzun iliskiden çikmiş sevgili.. yardim.. :(

supremum

Yeni Üye
Üye
uzun iliskiden çikmiş sevgili.. yardim.. :(
Yeniyim burada kizlar,yardimlarnızi beklyorumm..
Derdim ise şöyle
Mayis ayinda biriyle tanistim haziranda gorusmeye basladk dolu dolu hergun mesajlaştk aramalar falan derken
biz ekim ayinda çkmaya basladik hayirlisyla.. Kendisne karşi herhangi bi guvensizligm sozkonusu degil
ancak Eski sevgilisni dert ediyorum. Bu bir lise aşki,4yil surmuş
2kere ciddi ayrliklar yasanmış ve bu 3.sü. Biteli 1yil olmak uzre bizmde 4. Ayimiz. Aslinda ondan yana unutamadgna dair bi
işaret his yok.. Ancak kafam karışık.. Geri dönuş olur mu. Yada unutabilmiş midir. Yol yakinken dönmeli miyim. Ne tavsiyeleriniz olur
yorumlariniz nelerdir?

bence sana en önemli tavsiye eskiyi anımsatacak sorular sormaman. ne kadar sorar ne kadar irdelersen o kadar üzülürsün ve ona hatırlatırsın. zaten 4 ayda sen de eskiye karşı his yok diyorsun. anladığım kadarıyla sevgilin de gerekenleri sana anlatmış(önceki hayatıyla ilgili) bu yüzden benden öncesinde ben yoktum bu yüzden birbirimizden önceki özel hayatımızı açmayalım de kapat konuyuu. inan bu sizi daha mutlu eder. irdeledikçe hatırlatırsın çünkü...

cnm mrk etme unutmuştur bence ayrılalı baya olmuş zten.sen mutlu olmaya bak kafanı yorma bunlarla(=

Aynen kizlar bende boyle bir karar aldim hicbir sekilde eskiye dair sorular sormuyorum..
Hayatmda ilk kez birine deger veriyorum
hata yapmak istemyorum..
İnsallah hersey buşekilde yolunda gider..

Geri