Uzun Kirpikler için

kizlar bugün kirpik icin yeni bir bakim cremi siparis verdim insallah faydasi olur
adi M2Lashes Eyelash Activating Serum
aranizda kulanan varmi?

kiz cücük bu eesoe yi burdan almanyadan nasil alacagiz yaaaaaaaaaa .... bu arada nil sen kullaniyonmu bunu bi faydasi varmi ?? :S

jupi ben almanyada ona benzer bisey buldumda cok pahali 119 euro dört ay gidiyormus
bir haftadir düsünüyordum dün ebayden siparis verdim
insallah faydasi olur, gelismelerden seni haberdar ederim
serumun adi
M2LASHES - Wimpern wachsen zu neuer Schönheit!
ama eesoe´yi almanyada bulamadim malesef o daha ucuzdu :tik:

jupi ben almanyada ona benzer bisey buldumda cok pahali 119 euro dört ay gidiyormus
bir haftadir düsünüyordum dün ebayden siparis verdim
insallah faydasi olur, gelismelerden seni haberdar ederim
serumun adi
M2LASHES - Wimpern wachsen zu neuer Schönheit!
ama eesoe´yi almanyada bulamadim malesef o daha ucuzdu :tik:

hmmm tr den neden siparis vermedin canim? bi dene bakalim nasil bi sonuc verecek ama iyi arastirsaydin yan etkisi falan olmasin? sonucta göz bu ya cok tedirginim bu konuda kas yapalim derken göz cikarmayalim...

jupiter ben kirpiklerim için kullandım faydasını gördüm şimdi kaşlarıma da kullanıyorum. 2 kez aldım devam ediyorum. öğrendiğim kadarıyla türkiyede üretiliyor. sitesinde gir üye ol oradan alırsın sanırsam. EEOSE Kirpik Uzatc Serum ben buradan aldım.

kizlar iki haftadir M2Lashes Eyelash Activating Serum kullaniyorum, kirpiklerim sIklasti, ama (sürecin kisaligindandir insallah) malesef uzama felan yok. Gelismeleri size aktaracagim.
hayirli aksamlar

Geri