Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  uzun saçı tararken DİKKA!!!

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Uzun saçları taramak çok zordur çünkü uzun oldukları için çok daha çabuk kırılıyor ve tararken zorluk çekiyoruz.Artık saçlarınızı tararken strese girmemek için ve saçlarınızı tarama sonucu kırmamak için bir kaç öneri:)

  Saçım çok uzun, tararken zorlanıyorum
  İnce telli ve uzun saçlar yıkadıktan sonra birbirlerine dolanırlar. Tararken de kişiye cehennem azabı çektirirler. Bunu önlemek için kayısı özlü şampuanlar ve saç kremleri kullanın. Kayısı özünün içindeki yağ, saçların içiçe geçmesini önler.


   
uzun saçı tararken DİKKA!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. en uzun saç

  en uzun saç

  Dünyanın en en uzun saç uzun saç enuzunsac resimleri Kızlar biz kadınlar için saçlar güzelliğin göstergesi, kimi kısa sever kimi uzun ama araştırmalar erkeklerin en fazla uzun saç sevdiğini ortaya koyuyor. Tabiki siz erkekler için uzatırsınız uzatmazsınız bilemiyorum ben yinede sizlere upusun saç resimleri vermek istiyorum :)
 2. En Uzun Saçlar

  En Uzun Saçlar

  uzun saçlar
 3. Perçemli/kahküllü uzun saçlar

  Perçemli/kahküllü uzun saçlar

  uzun saçlar perçemli saç modelleri perçemli uzun saç modelleri 2010 Uzun saçta kahküller çok gözalıcı ve havalı duruyor.Değişik ve dikkat çekici saç modeli isteyenler için ideal.İster sadece kahkül kestirin ister biraz daha hareket için kahkül ve kat verdirin.:)
 4. Yaza Uzun Saçlarla Girin

  Yaza Uzun Saçlarla Girin

  Meleklerim biliyorsunuz bu yaz uzun saç acayip moda olacak bizde napıyoruz o kısa saçlarımızı önerilerime uyarak hemen uzatıyoruz .. Saçı kısa olanlar için, hızlı ve sağlıklı bir biçimde saç uzatma bilgileri vermek istedim. Bu sezon uzun saçlar moda. Saçınızı sağlıklı bir biçimde uzatmak istiyorsanız bu bilgilerin size faydalı olacağını düşünüyorum. Kurumadan ve kırılmadan, olabilecek en...
 5. Saçını tararsa beyni duruyor!

  Saçını tararsa beyni duruyor!

  13 yaşındaki genç kızın, statik elektrikle teması beyninin durmasına sebep oluyor. Genç kızın durumu 2008’de bir sabah okul hazırlığı yaptığı esnada fark edildi. Kızının saçını fırçalarken bir anda yere düştüğünü ve dudaklarının morardığını belirten anne, kızının fenalık geçirdiğini düşündü. Hemen sağlık görevlisi çağırdıklarını ve çok korktuğunu söyledi. Doktorlar, nadir rastlanan bu...

Sayfayı Paylaş