Uzun sevenler için muhteşem gece elbiseleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Uzun sevenler için muhteşem gece elbiseleri
uzun gece elbisesi modelleri, uzun abiye modelleri, uzun gece elbiseleri, uzun abiye tasarımları

Özel gün ve gecelerin değişmezi abiye modelleri, her sene farklı renk ve tasarımlar ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Abiye modelleri bayanların zevkine, vücut yapısına ve davete katılacağı yerin konseptine göre farklılıklar gösterebilir. Her ne kadar farklılık gösterse de böyle günler de her bayan gecenin en şık bayanları arasın da olmak ve dikkat çekici bir güzellikte görünmek için büyük çaba sarfeder.

Abiye modelleri arasından sizlere bu konumuz da uzun abiye modelleri ile ilgili görsel örnekleri paylaşıyoruz. Uzun abiye modelleri arasın da dantel ve şifon kumaşlar yine her zaman ki gibi bayanların beğenisini kazanarak ilk sırayı alıyor.

Bunun yanın da abiye trendleri arasın da yer alan straplez uzun abiye modelleri de özellikle genç bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Abiye renginin değişmezi olan asil ve şık renk siyah abiyeler 2017 abiye modasın da tekrar yerini alarak farklı tasarımlar ile koleksiyonlar da bayanların ilk tercih ettikleri abiye renklerinin başın da geliyor.

Abiye renkleri arasın da borda abiye modelleri, zümrüt yeşili abiyeler ve mavi abiye modelleri de bayanların en çok tercih ettiği renkler olmaya devam ediyor.

Sizler için yeni sezon abiye modasından seçtiğimiz en yeni uzun abiye elbise modellerinden seçtiğimiz örnekleri sunuyoruz.

3fa03ba3478e445a53a949add0ab3769.JPG
4_d.JPG
2016-pronovias-mavi-gece-elbisesi.JPG
gece-elbiseleri-2014-2016-02.JPG
Gece-İçin-Uzun-Abiye-Elbise-Modelleri-2016.JPG
Lacivert-Uzun-Omuzluklu-Gece-Elbiseleri.JPG
pembe-abiye-elbise-modelleri-29.JPG
sade-2016-uzun-gece-elbisesi-modelleri-en-moda-box-moda-moda.JPG
siyah-balık-etek-uzun-gece-elbise.JPG
Siyah-Yırtmaçlı-Uzun-Kollu-Gece-Elbiseleri.JPG
Uzun-Gece-Elbisesi-Modelleri-ve-Fiyatları-2016.JPG
 

melekannesi

Aktif Üye
Üye
uzun gece elbise modelleri bayanları çok zarif gösteriyor ama doğru bir şekilde seçmek gerekiyor eğer kilolu ve kısa boylu bir bayansanız hoş durmuyor zayıf ve uzun boylu bayanlarda ise uzun abiyeler çok şık duruyor fiziği ön plana çıkarıyor bide topuklu ayakkabı giydiğinizde uzun boyunuz dahada uzayarak manken gibi oluyorsunuz. ben özellikle zayıf uzunboylu genç kız ve bayanlara bu tür abiye modellerini çok yakıştırıyorum
 
Üst