Uzun zaman olmuş hayal kurmayalı...

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Uzun zaman olmuş hayal kurmayalı...
Meğer ne kadar uzun olmuş hayal kurmayalı... Yine Seni Görmem Gerekiyor...

Önce ellerimi tut. Sonra senden başka kimseler bilmesin burada olduğumu. Ne cevap ver çalan telefonlara, ne de çalınan kapıları aç. Fark etmesin hiç kimse evde olduğumuzu. Koyu bir sessizlikte gizleyelim varlığımızı...

Sen bana çocukken gizlendiğin odalardan bahset. Kaçtığın sokak köşelerini, uzun uzun aranışlarını, bulunca içtenlikli sarılışlarını anlat. Bense gizlenmekten vazgeçmeyişlerimi...

Ben sana gidemediğim ülkelerden söz edeyim. Rüyalarımda tam kaçarken bacaklarımın tonlarca ağırlaştığını, adım atamadığımı, yakalandığımı, terlediğimi anlatayım. Sen bütün rüyalarımı hayra yor. Ellerini saçlarımın arasında gezdir. Gözlerimin üzerinde gezdir ellerini. Yaralarımın üzerinde gezdir, ellerin şifa olsun. Sen çocukken dizlerinde bir türlü geçmeyen, acı veren yaralarının nasıl iyileştiğini anlat. Ben görünmeyen yaralarımı anlatayım.

Benim için kaygılan, acı çek, tedirgin ol, gözlerin dolsun... Benim için telaş et, ağla. Ben sana pişmanlıklarımı anlatayım. Sen yargılamadan teselli et. Gözlerimi kaçırayım gözlerinden, utanayım. Ellerinle tut yüzümü, gözlerini gözlerimden bir an bile ayırma. Soluklarını hissedeyim yüzümde. Sesin dua olsun, yüzüme üfle. Ellerimi tut, senden başkası bilmesin burada olduğumu. Her kapı çalınışında tedirgin olayım. Başımı göğsüne yasla, eskiden kalma bir türküye sığınalım. Sen bana yol ol. Bütün tuzaklardan emin olayım. Sen bana sabah ol. Bütün karanlıklardan emin olayım. Sen bana tövbe ol...

Birbirleriyle beslenip hiç büyümeyen insanlarız belkide... İçimde Ağlıyorsun...
Şimdi , senin yokluğunda her şeyden nefret ediyorum.

Sana yalvarıyorum.. Ne olur, bir mucize yap, gel artık!!!! Gel ki, anlatabileyim sana sevgimi.. Gel ki dinsin bu acım...

Seni sensiz yaşıyor, bir dünya yaratıyorum kendime, sana bile söylemeden… Biraz Senden Biraz Benden...

...veee And içiyorum... Sen Gelmeden Ölmeyeceğim..!

alıntı

Cevap: Uzun zaman olmuş hayal kurmayalı...

hayal kursakta oluyormu sankii..emeğine sağlık canım benim

Geri