Vajina üstüne boşalma ile hamile kalınır mı hamile miyim korkuyorum

hamilelik testini kaç gün sonra yapmam gerek? Burada sormuştum size bakireyim ve sürtünme yoluyla vajinamın üzerine boşalma oldu ve ben ella ertesi gün hapı aldım ama yinede tedirginim. Testi ne zaman yapmalıyım bugün olay olalı 6. Gün

hamilelik testini kaç gün sonra yapmam gerek? Burada sormuştum size bakireyim ve sürtünme yoluyla vajinamın üzerine boşalma oldu ve ben ella ertesi gün hapı aldım ama yinede tedirginim. Testi ne zaman yapmalıyım bugün olay olalı 6. Gün

Hamilelik testi evde yapılan idrar testlerini kastediyorum ki bunu adet gününüzü bekleyin bir iki gün geçince yapabilirsiniz öncesinde doğru sonuç alamayabilirsiniz

İyi günler. Bir şey sorucaktım ben. Ertesi gün hapı kullandıgımı belirtmiştim önceki mesajlarımda. Ve bugün kanamam oldu aslında adetimin günü yani bugünlerde olmam gerekti ve kanamam oldu ama ertesi gün hapındanmı diye endişeleniyorum.

Hayatım ertesi gün hapından ya da doğal yollarla regl. Farkediyor mu ? Sorunun ortadan kalktığını gösteriyor bu durum hamileliğin yok gözün aydın regl de olmuşsun olay kapanmıştır :D

Geri