Vajina üstüne boşalma olursa hamile kalınır mı ?

Böyle hamile kalamazsın kuruntu yapıyorsun. Hamile kalma ihtimalin yok malesef.Boşuna sıkıntı yapıyorsun.

kız arkadaşımın kasıt bölgesine 1 damla zevk suyu geldi ve vajinasına dogru aktı ben hemen elimle sildim orayı yani hamile kalma olasılıgı banha 0 gibi geliyorda içimin rahat olması için yazmak istedm siz ne düşünüyorsunuz

Her normal ilişkide gebelik illaki olacağı anlamına gelmiyorsa tabiki her ilişkide gebelik riski mutlaka vardır. Bir damla zevk suyunun içinde bile gebeliği oluşturabilecek kadar sperm bulunmaktadır. Çok fazla gebelik ihtimali vermiyorum ama yinede tedbiri elden bırakmamak gerekiyor adet tarihini mutlaka göz önün de bulundurarak takip etmenizde fayda olacaktır

Merhaba ben sevgilim ile sürtünme yolu ile ilişkiye girdik sevgilim boşaldıktan 15 sn sonra vajinamın üst bölgesinde sperm oldugunu fark ettim ve sildim adedim bu ayın 4. Başladı ve 8inde bitti olay 10nunda oldu yani adet başladıktan 6 gün sonra hamile kalma ihtimalim nedir.

Ben nişanlımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdim. Vajinanın üzerine boşaldım. Adeti 5 gün gecikti test sonucuda pozitif çıktı. Hamilelik belirtilerinin %90nı var. Korkum hamile kalması değil dış gebelik yaşaması sıkıntılı bir süreç olarak duydum. İhmaller arasında bulunurmu? (Kızlığı bozulmuştu)

Nişanlımla kızlığını bozduktan 2 hafta sonra sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. Vajina üzerine boşaldım. Adeti 5 gün gecikti 2 testte pozitif görüldü. Hamilelik belirtilerinin %90nı mevcut.Sorunum hamile kalması değil. Dış gebelik yaşaması mümkünmü?

Partnerinizin dış gebelik geçirip geçirmediğini ancak düzenli aralıklarla yapılan hcg testi ile öğrenebilirsiniz.. Bu durum da bir kadın doğum uzmanına görünmeniz yeterlidir

Merhaba erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik penis vajina içine girmedi sadece sürtündük erkek arkadaşım bolaşırken kendini geri çekti vajinama geldiğindende şüpeleniyor ben birşey hissetmedim hemen selpakla sildim ıslak mendillede sildim bu şekilde gebelik oluşması söz konusumudur detaylı bilgi verirmsiniz ?

Korunmasız her cinsel ilişki , gebe kalma açısın dan risktir. Cinsel yönden aktif bireylerin gebelik planı yoksa uygun bir doğum kontrol yöntemini uygulamalarını öneriyoruz. Sperm vajina içine sızma yaparsa gebelik söz konusu olabilir.Mensiniz de gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapın.

Sevgilim ile ters ilişkiye girdik makatinin oraya boşaldim hemen ıslak mendil ile sildik ertesi gün 23saat geçtikten sonra ella hapı kullandık hap hiçbir yan etki yapmadı sevgilinin göğüsleri arada şişyot karında arada şişmeler oluyor cevaplarimiz bekliyoruz

Geri