Vajina üstüne boşalma olursa hamile kalınır mı ?

Vajina girişine bulaşmadığından eminseniz gebelik söz konusu olmaz. Hatırlatmakta fayda var cinsel yönden aktifseniz gebe kalmamak için uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulayın. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir.

Yumurtlama gününde geri cekilmeyle gebelik olurmu

Yumurtlama gününden üç gün öncesi ve üç gün sonrası girilen ilişkiler de gebelik şansı daha çok artar. Geri çekilme yöntemi tam bir gebelikten korunma yöntemi değildir. Erkeğin ereksiyonu esnasında gelen zevk sıvısının için de bir kadını gebe bırakabilecek kadar yeterli sperm vardır. Bu konu da size hamilesiniz yada değilsiniz gibi net bir şey söylememiz söz konusu olamaz ama dediğimiz gibi hamilelik ihtimali vardır

Merhaba, erkek arkadaşımla ikimizin de kuyafetleri üzerindeyken bir sürtünme gibi bir şey oldu, ama boşalma kesinlikle olmadı, bu olay üç hafta önce gerçekleşti, ve normalde 2-3 gün önce regl olmam gerekiyordu ama olmadım hâlâ. Aşırı stresliyim bir sorun olmuş mudur?

Merhaba, erkek arkadaşımla ikimizin de kuyafetleri üzerindeyken bir sürtünme gibi bir şey oldu, ama boşalma kesinlikle olmadı, bu olay üç hafta önce gerçekleşti, ve normalde 2-3 gün önce regl olmam gerekiyordu ama olmadım hâlâ. Aşırı stresliyim bir sorun olmuş mudur?

Stres durumundan dolayı regl olmamışsındır. Kıyafetle hamile kalmanız mümkün değil. Boşuna takıntı yapıyorsunuz.

Sevgilim bacagimim üzerine boşaldı ve galiba vajina girişine değdi ama kızlık zarı yırtık değil hamile kalma ihtimalim var mı?

Sevgilim bacagimim üzerine boşaldı ve galiba vajina girişine değdi ama kızlık zarı yırtık değil hamile kalma ihtimalim var mı?

Üzerimde kıyafetlerim varken yani iç çamaşırım ve eşofmanım nişanlım kasığıma boşaldı ve tenimde hissettim ıslaklığı 10-15 sn içinde üzerimi çıkarıp kasığımı su ile yıkadım yani aşağıya meni akmadı zaten çoğu kıyafetimde kalmıştı ama ıslaklığı değdi azda olsa kasığıma ve onu su ile yıkadım, ek olarak polikistik overliyim. Adet gecikmeleri yaşıyorum yani normal hayatımdada sık sık. Bu ay yine adet olmadım, hamile olma riskim var mıdır acaba?

Geri