Vajina üstüne boşalma olursa hamile kalınır mı ?

Verdiğiniz bilgilere göre bu tür birliktelikle gebe olmanız muhtemel değil. Ek bilgi verelim bakire olmak gebe kalmayı engellemez.
Üzerimde kıyafetlerim varken yani iç çamaşırım ve eşofmanım nişanlım kasığıma boşaldı ve tenimde hissettim ıslaklığı 10-15 sn içinde üzerimi çıkarıp kasığımı su ile yıkadım yani aşağıya meni akmadı zaten çoğu kıyafetimde kalmıştı ama ıslaklığı değdi azda olsa kasığıma ve onu su ile yıkadım, ek olarak polikistik overliyim. Adet gecikmeleri yaşıyorum yani normal hayatımdada sık sık. Bu ay yine adet olmadım, hamile olma riskim var mıdır acaba?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik dışarı boşaldı ben boşaldığının üstüne oturdm ve daha sonra iç çamaşırıma bulaştı ve ben o kilotumu giydm 7 saat falan üstümde durdu. adetim bi hafta gecikti ve hala afet olmadım hamilr olabilirmiyim

Merhaba ben sevgilim ile sürtünme yolu ile ilişkiye girdik sevgilim boşaldıktan 15 sn sonra vajinamın üst bölgesinde sperm oldugunu fark ettim ve sildim adedim bu ayın 4. Başladı ve 8inde bitti olay 10nunda oldu yani adet başladıktan 6 gün sonra hamile kalma ihtimalim nedir.
hamile kaldiniz mi benimde boyle birşey olduda ltfen soylermisiz

Merhaba,sürtünme yolu ile boşalma vajina bölgesine oldu . O bölge hemen yıkandı. Bu olay olalı 48 saat oldu. Hamile kalma durumu varmıdır. Kadın doğum doktoruna gitmek gerekir mi. Ertesi gün hapı kullanmak fayda verir mi. Bakire biri hamile kalırmı Ertesi gün hapı kullanmak zarar verir mi. Teşkkürler

Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir. Vajinal bölgeye ejakülasyon gerçekleşmiş bu durum gebelikle sonuçlanabilir. Bekaret gebe kalmaya engel değildir.+ Vajinal bölgeyi yıkamakta gebelikten korumaz. Şu anda kadın doğum doktoruna gidilmeside faydasız. İlaç kullanımı hakkında yönlendirme yapmıyoruz eczacıya danışınız.

Meraba kiz arkadasimla iliski sirasinda prezervarvatifin ucu kopmus galiba onu cikarttik tam bilmiyorum ama asıl konu şu ben farketmedim koptuğunu ama icinde boşalmadım dışarı cektim prezervatif var saniyodum ucu yirtildigi icin vajinaya geldi bu olduktan yarım saat içinde ella ertesi gün hapı kullandı ve adetinden 3 4 gün önce oldu bu olay sizce risk nedir?

Meraba kiz arkadasimla iliski sirasinda prezervarvatifin ucu kopmus galiba onu cikarttik tam bilmiyorum ama asıl konu şu ben farketmedim koptuğunu ama icinde boşalmadım dışarı cektim prezervatif var saniyodum ucu yirtildigi icin vajinaya geldi bu olduktan yarım saat içinde ella ertesi gün hapı kullandı ve adetinden 3 4 gün önce oldu bu olay sizce risk nedir?
Bu arada bide geçen ay tarçın yemişti şimdi 3 gün oldu gecikti cevap verir misiniz ?

Merhaba ben kız arkadaşımla çıplak bir şekilde sürtünme yaşadım olay ilerledikten sonra bosalma oldu ama içine bosalmadim etrafına bosaldigimi biliyorum bacak arasına baktıktan sonra spermin yerde olduğunu gördüm hamile olma olasılığı varmı

Geri