Vajinal Ultrasonla Gebelik Belli Olur Mu ?

Selin’de

Paylaşımcı Melek

Sadmin ablacım ben yine bugun kadın doğumcuya gittim vajinal ultrason la baktı gebelik olmadığını söyledi beta hcg ise 0.14 çıktı suan belki de ne çeşit manyaksın diyorsındur bende bilmiyorum hangi çeşit olduğumu sendr lütfen hakkını helal et olur mu çok çok bunalttım seni ve likapam ablayı lütfen kusuruma bakmayın hatta gizli gebeliği de sordum öyle birseyin imkansız olduğunu söyledi senin dedigin gibi üstelik sürtünmeli iç çmasırlarınız ile erkekte bosalma olmadan nasıl olucak dedi sana cokcok teşekkür ederim ☺☺☺

Moderatör tarafında düzenlendi:
ah ah o kadar dedim değilsin diye
Öyle de abla bu vicdan azabı insanı akıl saglıgından ediyor bi halt yiyoruz ve sonunu bedenimize olanı psikolojimize olacakları sonunu asla düşünmüyoruz ben normal de ikna olurdum abla bu zamana kadar ama sitelerdeki gizli gebelik Yok ultrasonda gözükmez Yok kanda çıkmaz Yok bilmem ne falan okuyunca ister istemez her ihtimali değerlendirdim bide gebeliğe dair ciddi bulgular yaşayınca korkum çok daha fazla alevlenmiş oldu buda çok fazla takmama sebep oldu maalesef

Kafayı sıyırttırdınızdı bize :D:D Değilsin diyoruz hayır sakal olsa sözümüz geçecek ama bayanlarda sakal olmaz :D:D Hadi geçmiş olsun Konunun başlığını da değiştirdim :D:D

Kafayı sıyırttırdınızdı bize :D:D Değilsin diyoruz hayır sakal olsa sözümüz geçecek ama bayanlarda sakal olmaz :D:D Hadi geçmiş olsun Konunun başlığını da değiştirdim :D:D
Valla çok haklısın abla ne desen yeridir yani ama Hülya ya da tavsiyem benim düştüğüm duruma düşmemesi yani Kasım 30 dan yana yaşadığım bu stres bu sıkıntı nelere maal oldu psikoloji yerlere düştü eğer bu denli takmaya devam ederse benim gibi Yok TEK’me oldu yok akıntı geldi Yok karnım çıktı rahmim büyüdü deyip deyip Durucak kendisine bunu yapmasın lütfen

Geri