Vajinama eliyle dokundu acaba Hamilelik ihtimali var mı?

• Konbuyu başlatan İremmmx
  • Başlangıç tarihi
İ

İremmmx

Forum Okuru
Vajinama eliyle dokundu acaba Hamilelik ihtimali var mı?
Öncelikle 2 hafta önce pazar günü arkadaşımlaydım ve hani sürtünme felan olmadı el ile onu boşalttım. Ben elimi yıkamaya gittim ve yaklaşık 1 2 dakika sürdü. Arkadaşım da o sırada peçete ile temizlenmiş, sildiğini söyledi. İçimde iç çamaşırı vardı fakat onun üzerinden vajinama dokundu biraz. Ve ıslanmışım o sırada. Spermler o kadar süre hayatta kalabilir mi? Veya el peçete ve kilot engellerinden geçip vajinaya ulaşabilir mi? Göğsümde ve alt göbek kısmımda bazen hafif şişlik fark ediyorum. Bu psikolojik olarak olabilir mi yoksa hamile olma ihtimalim var mı? Adetim düzensiz olduğu için ne zaman gelmesinin normal olacağını bilemiyorum. Bugün açık pembe renginde çok az bir kanamam oldu. Bu adet kanamamın başlangıcı olabilir mi yoksa yerleşme kanaması mıdır? 2 haftadır araştırıyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Verdiğiniz bilgilere göre hamile kalma ihtimaliniz yok. Son 3 adet döneminizi hesaplayın adet uzunluğunuzu tespit edin buna göre yaklaşan adet döneminizi belirleyebilirsiniz. Kanamanın adet kanaması olup olmadığınıda ilerleyen saatlerde öğrenebilirsiniz. Yerleşme kanaması adet gibi yoğun olmaz . Bir pedi doldurmaz.

Geri